Dołącz do czytelników
Brak wyników

Stena Recycling nawiązuje współpracę z Grupą On Board Think Kong

Artykuł | 1 czerwca 2017 |
0 409
Grupa On Board Think Kong rozpoczyna współpracę z firmą Stena Recycling – liderem rozwiązań gospodarowania odpadami na rynku polskim i skandynawskim.

Grupa On Board Think Kong rozpoczyna współpracę z firmą Stena Recycling – liderem rozwiązań gospodarowania odpadami na rynku polskim i skandynawskim.

POLECAMY

 

Zadaniem Agencji On Board oraz Think Kong będzie organizacja oraz komunikacja Stena Circular Economy Award – pierwszego w Polsce konkursu dotyczącego gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ), skierowanego do świata biznesu i środowiska naukowego. W ramach projektu agencja będzie realizować działania content marketingowe, a także będzie odpowiedzialna za komunikację B2B.

 

Celem Stena Circular Economy Award będzie wyłonienie najbardziej efektywnych, innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań w obszarze wdrażania zasad gospodarki obiegu zamkniętego, nagrodzenie przedsiębiorstw, które wdrażają rozwiązania z tego obszaru oraz aktywizacja innych firm, a także jednostek naukowych do stosowania dobrych praktyk w tym obszarze. Realizowany wspólnie z agencją On Board i Think Kong projekt ma wspierać model biznesu opartego na zrównoważonym gospodarowaniu odpadami.

 

Stena Recycling Polska jest liderem kompleksowych rozwiązań w dziedzinie gospodarowania odpadami, recyklingu oraz usług środowiskowych na rynku polskim i skandynawskim. W oparciu o wiedzę ekspercką oraz wieloletnie doświadczenia w gospodarowaniu odpadami, jest partnerem dla firm reprezentujących różne branże przemysłu od motoryzacyjnej, elektronicznej po spożywczą oraz dla drukarni, centrów logistycznych i sieci handlowych. Poprzez innowacyjne podejście do procesu gospodarowania odpadami znajduje rozwiązania, które prowadzą do lepszego zarządzania zasobami firmy i zwiększenia poziomu wartości odzyskiwanych surowców. Więcej informacji na www.stenarecycling.pl

Grupa On Board Think Kong łączy unikalne kompetencje...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy