Sprawdź, czym żyje branża i poznaj najlepsze projekty ubiegłego roku. Mobile Trends Conference oraz Targi Mobile-IT już w lutym!

Aktualności
Google do rozszerzonej rzeczywistości, tablety i smartfony, najnowsze akcesoria do urządzeń mobilnych oraz rozwiązania e-mail marketingowe. Spotkania z cenionymi specjalistami z branży, znani prelegenci i nagrody dla najlepszych rozwiązań w roku 2015. To tylko część atrakcji, która czeka na tych, którzy już niebawem, w dniach 17-19 lutego 2016, odwiedzą EXPO Kraków i wezmą udział w Mobile Trends Conference oraz odbywających się równolegle 3. Targach Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT.

Google do rozszerzonej rzeczywistości, tablety i smartfony, najnowsze akcesoria do urządzeń mobilnych oraz rozwiązania e-mail marketingowe. Spotkania z cenionymi specjalistami z branży, znani prelegenci i nagrody dla najlepszych rozwiązań w roku 2015. To tylko część atrakcji, która czeka na tych, którzy już niebawem, w dniach 17-19 lutego 2016, odwiedzą EXPO Kraków i wezmą udział w Mobile Trends Conference oraz odbywających się równolegle 3. Targach Rozwiązań IT,
E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT.

POLECAMY

Najlepsi z najlepszych

Mobile Trends Conference 2016 z roku na rok rozwija się z myślą o swoich uczestnikach, aby móc zapewnić im jeszcze cenniejszą wiedzę oraz źródło motywacji i inspiracji, by z zapałem mogli oni rozpocząć nowy rok pracy. Profesjonaliści i pasjonaci podzielą się swoją wiedzą z zakresu biznesu i zagadnień developerskich, jak również przemyśleniami podczas Inspiration Day, które mają dać siłę do działania i zmian - przede wszystkim w życiu zawodowym. Wśród tegorocznych gości Inspiration Day znajdą się m.in. Simon Dziak-Czekan, ekspert w dziedzinie budowania relacji biznesowych, zdobywca pierwszego miejsca w Konkursie na Najlepszą Mowę Biznesową 2013, Klaudyna Kamińska, która pomaga firmom zrozumieć nie tylko "co i jak", ale przede wszystkim "dlaczego i po co", czy Paweł Sala, specjalista od e-mail marketingu, który jest współodpowiedzialny za sukces wielu nagradzanych kampanii.

Mobile Trends Conference to przede wszystkim źródło wiedzy i inspiracji pod postacią prelekcji i case studies, ale również wspaniała okazja do networkingu i nawiązania nowych znajomości biznesowych. To świetny sposób na zdobycie motywacji do działania na nowy rok, w gronie najlepszych specjalistów, a zarazem pasjonatów branżowych.

Najlepsze projekty mobilne ubiegłego roku

Najlepsi z najlepszych to nie tylko prelegenci goszczący na konferencji, ale również nominowani do nagród Mobile Trends Awards 2015. W tym roku nagrody powędrują do zwycięzców w 17 kategoriach. Znamy już nominowanych - zapraszamy do zapoznania się z listą na końcu artykułu. Ponadto na stronie www.2016.mobiletrends.pl/glosowanie od 18 stycznia można będzie głosować na swoich faworytów, do czego gorąco zachęcamy - dzięki głosom internautów do twórców jednego z projektów trafi nagroda specjalna.

Zapisy na konferencję ciągle trwają. Tylko do 18 stycznia można kupić bilety po niższej cenie - od 350 zł! Zarejestruj się już dzisiaj pod adresem www.2016.mobiletrends.pl.

Targi Mobile-IT rosną w siłę

Najsilniejszą stroną Targów Mobile-IT będą sami Wystawcy. Udział w targach potwierdziły bowiem takie firmy jak: ATDI, EET Europarts, Forcetop, Freshmail, Fujitsu, iBox, KISS Digital, SARE, Sklep Avatar, SMSAPI, Yusata Infotech i wiele innych. Na stoiskach Wystawców będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla oprogramowania i radiokomunikacji, narzędziami do analiz zachowań użytkowników w sieci, wyszukiwarkami baz danych oraz płatnościami online, aplikacjami mobilnymi i webowymi oraz SMS marketingiem. Targi Mobile-IT to również dobra okazja, aby przetestować wiele produktów. Wśród nich znajdziemy mi.in. drony, kamerki Go-Pro, tablety graficzne i piórkowe.

Nie zabraknie również atrakcji dla szerszej publiczności. Wszystkich miłośników nowych technologii zachęcamy do udziału w pokazie walki robotów, które przygotuje firma Kreatech oraz na prezentację dronów, które z każdym rokiem budzą coraz większe zainteresowanie. Na interaktywne spotkania zaprasza również firma Ovro, która dzięki wirtualnym okularom oraz konstruowanym obrazom holograficznym, przeniesie gości targów w świat wirtualnej rzeczywistości.

Zapraszamy ponadto do merytorycznych spotkań z ekspertami. W strefie WorkShops podczas kilkudziesięciu minutowych wystąpień cenieni w branży praktycy, przedstawią ciekawe case studies oraz odpowiedzą na zadane pytania. Dzięki firmie 2ClickShop poznamy tajniki sprzedaży poprzez inspirację w e-commerce oraz posłuchamy o zaletach ofertownika jako narzędzia wspierającego sprzedaż B2B. Nie zabraknie również aspektów prawnych. Kancelaria Szostek-Bar i Partnerzy, specjalizująca się w e-commerce, opowie o ryzyku prawnym w reklamie na urządzeniach mobilnych oraz poruszy problem treści cyfrowych w aplikacjach mobilnych.

Jedno jest pewne, już w lutym EXPO Kraków ponownie zgromadzi wszystkich tych, którzy na bieżąco śledzą najnowsze trendy i dla których mobilne technologie i rozwiązania to więcej niż zainteresowanie, to pasja, której gdy raz się posmakuje, ciężko się od niej uwolnić.

Firmy zainteresowane zaprezentowaniem swojej oferty podczas Targów Mobile-IT mogą zgłaszać swój udział do końca stycznia. Jakie są korzyści płynące z uczestnictwa? Każdy, kto zna branżę, wie jak ciężko jest dotrzeć z propozycją współpracy do konkretnych osób. Targi dają taką możliwość. Zamiast wielogodzinnych prób dodzwonienia się do kluczowych osób, wystarczy wziąć udział w targach, gdyż właśnie tu, w jednym miejscu można spotkać m.in. przedstawicieli branży mobile, IT oraz e-commerce, pracowników działów marketingu i promocji, twórców start-upów, programistów i informatyków. Targi Mobile-IT odwiedzane są również przez entuzjastów wszelkich nowinek związanych z branżą, dlatego zachęcamy do rejestracji online, która pozwala na bezpłatny wstęp na targi.

Sponsorami wydarzenia są Western Digital, Nespresso, mobee dick oraz SMSAPI, a wśród partnerów znajdują się m.in. Microsoft, Uber oraz praca.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło ponad 30 serwisów (między innymi WP, Interia, Gazeta.pl, RP.pl czy radio Eska - pełna lista patronów znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia).

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie www.2016.mobiletrends.pl.

Mobile Trends Conference - 17-19 lutego 2016

Miejsce: EXPO Kraków

Rejestracja: www.2016.mobiletrends.pl/konferencja-zapisy
Prelegenci MTC: www.2016.mobiletrends.pl/konferencja-prelegenci

Nominacje MTA: www.2016.mobiletrends.pl/glosowanie

Targi 18-19 lutego 2016
Miejsce: EXPO Kraków

Wystawcy: www.2016.mobiletrends.pl/wystawcy
Informacje dla wystawców: www.2016.mobiletrends.pl/informacje-wystawcy
Relacja z poprzedniej edycji na //youtu.be/njEk5abO_Tw?ist=PLnF5Cd9tqfBwRrSh7zQ630SRTXk7xf1gL

Organizatorami wydarzenia są Targi w Krakowie Sp. z o.o. oraz ClickMaster Polska.

Nominacje Mobile Trends Awards 2015

1. Miasto/region z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną

Urząd Miejski w Białymstoku za stronę www.odkryj.bialystok.pl. Realizacja: Lemontea

Miasto Biała Podlaska za Mobilny System Informacji Gospodarczej Miasta Biała Podlaska (portal www.bialapodlaska.pl i mobilna aplikacja). Realizacja: Amistad

Gmina Urszulin za aplikację Urszulin, po pracy Polesie. Realiza...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy