Dołącz do czytelników
Brak wyników

SpamTitan i WebTitan - sprzedaż w PLN

Artykuł | 22 lipca 2015 |
117
Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań SpamTitan i WebTitan, wprowadza zmiany w cenniku swoich produktów. Z dniem 1 sierpnia br. walutą obowiązującą będzie polski złoty.

Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań SpamTitan i WebTitan, wprowadza zmiany w cenniku swoich produktów. Z dniem 1 sierpnia br. walutą obowiązującą będzie polski złoty.

 

Oprócz wersji przeznaczonych na platformy wirtualne i serwery fizyczne, rozwiązanie SpamTitan (oprogramowanie służące do ochrony poczty e-mail) będzie można zakupić w postaci usługi w chmurze publicznej z miesięczną opłatą subskrypcyjną lub w chmurze prywatnej, jako usługę dedykowaną. W obu przypadkach będzie się to odbywać przy wykorzystaniu infrastruktury serwerowej polskiego dostawcy.

 

Chcąc umożliwić polskim klientom i partnerom firmy Bakotech, świadczącym usługi w modelu SaaS – Security Software as a Service, łatwiejszy sposób rozliczania dystrybutor wprowadza możliwość płatności w PLN. Miesięczny koszt takiej ochrony antyspamowej dla 10 użytkowników to zaledwie 35 zł netto*, natomiast dla większej organizacji posiadającej do 100 użytkowników cena wyniesie 289 zł netto. Szczególnie istotne jest to, iż w przypadku zakupu takiej usługi, klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z utrzymywaniem i/lub zarządzaniem odpowiednim rozwiązaniem czy infrastrukturą.

 

* podane c...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Masz już prenumeratę? Zaloguj się, aby przeczytać artykuł.
Zaloguj się
Nie masz jeszcze prenumeraty? Nic straconego! Dołącz do grona stałych Czytelników już dziś i miej pewność, że żadne treści już Cię nie ominą.
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy