Sodexo Select z Medalem Europejskim

Aktualności
Nowoczesna platforma Sodexo Select do kompleksowego zarządzania świadczeniami pozapłacowymi, otrzymała Medal Europejski w ramach XXVI edycji konkursu.

Nowoczesna platforma Sodexo Select do kompleksowego zarządzania świadczeniami pozapłacowymi, otrzymała Medal Europejski w ramach XXVI edycji konkursu.

POLECAMY

 

Medal Europejski to rekomendacja dla produktów i usług, wystawiana w konkursie organizowanym przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i pod Honorowym Patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. Celem tego projektu jest między innymi wyróżnienie oraz promocja produktów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski.

 

- Sodexo Benefits and Rewards Services Polska już po raz drugi zostało nagrodzone Medalem Europejskim za rozwiązania, które oferuje swoim Klientom. W ubiegłym roku wyróżniono również platformę Sodexo Performance Suite do zarządzania programami lojalnościowymi. Nagroda ta potwierdza, że obrana przez nas innowacyjna strategia jest słuszna, a rozwiązania, które tworzymy dla naszych Klientów spełniają oczekiwania nie tylko polskiego, ale również europejskiego rynku – powiedział Arkadiusz Rochala, Dyrektor Marketingu i Rozwoju w Sodexo Benefits and Rewards Services.

 

Kapituła konkursu doceniła kompleksowość i innowacyjność platformy Sodexo Select, która pozwala efektywnie zarządzać systemem świadczeń pozapłacowych. Platforma Sodexo Select łączy potrzeby pracodawcy (konieczność optymalizacji budżetu czy zapewnienia różnorodnych świadczeń) i oczekiwania pracowników (indywidualna, szyta na...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy