Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sodexo Select z Medalem Europejskim

Artykuł | 13 lipca 2015 |
155
Nowoczesna platforma Sodexo Select do kompleksowego zarządzania świadczeniami pozapłacowymi, otrzymała Medal Europejski w ramach XXVI edycji konkursu.

Nowoczesna platforma Sodexo Select do kompleksowego zarządzania świadczeniami pozapłacowymi, otrzymała Medal Europejski w ramach XXVI edycji konkursu.

 

Medal Europejski to rekomendacja dla produktów i usług, wystawiana w konkursie organizowanym przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i pod Honorowym Patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. Celem tego projektu jest między innymi wyróżnienie oraz promocja produktów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski.

 

- Sodexo Benefits and Rewards Services Polska już po raz drugi zostało nagrodzone Medalem Europejskim za rozwiązania, które oferuje swoim Klientom. W ubiegłym roku wyróżniono również platformę Sodexo Performance Suite do zarządzania programami lojalnościowymi. Nagroda ta potwierdza, że obrana przez nas innowacyjna strategia jest słuszna, a rozwiązania, które tworzymy dla naszych Klientów spełniają oczekiwania nie tylko polskiego, ale również europejskiego rynku – powiedział Arkadiusz Rochala, Dyrektor Marketingu i Rozwoju w Sodexo Benefits and Rewards Services.

 

Kapituła konkursu doceniła kompleksowość i innowacyjność platformy Sodexo Se...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy