Sodexo poprowadzi dwie restauracje w fabrykach Danfoss

Aktualności
Sodexo Polska On-site Services, lider w zakresie obsługi żywieniowej, rozpoczął świadczenie usług w dwóch zakładach w Grodzisku Mazowieckim i Tuchomiu należących do firmy Danfoss Poland Sp. z o.o.  
Sodexo Polska On-site Services, lider w zakresie obsługi żywieniowej, rozpoczął świadczenie usług w dwóch zakładach w Grodzisku Mazowieckim i Tuchomiu należących do firmy Danfoss Poland Sp. z o.o.

 

POLECAMY

Restauracje Sodexo działają zgodnie z koncepcją „Menu dla każdego”, zapewniając pracownikom pełne wyżywienie. Goście codziennie mogą sięgnąć po swoje ulubione produkty, m.in. z bogatej oferty dań mięsnych i wegetariańskich. Wśród propozycji dostępne są także różnorodne potrawy przygotowane bez dodatku tłuszczu, mąki, panierki, zasmażki i pozbawione glutenu. W ofercie nie brakuje również tradycyjnych polskich potraw, klasycznych dań kuchni międzynarodowej oraz dedykowanych posiłków na życzenie, przygotowywanych przez kucharzy w systemie show-cooking. Restauracje oferują także śniadaniowo-przekąskową linię Simply To Go, w skład której wchodzą m.in. kanapki, wrapy, warzywne i owocowe sałatki czy produkty, wśród których znajdują się świeżo wyciskane soki oraz jogurty z licznymi dodatkami. Zaproponowane pracownikom Danfoss menu uwzględnia sezonową dostępność poszczególnych produktów i jest dostosowane do kalendarza obchodzonych świąt.

 

W restauracji Danfoss Poland w Grodzisku Mazowieckim, tak jak we wszystkich lokalach Sodexo w Polsce, potrawy są przyrządzane codziennie, na miejscu, na bazie świeżych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Kucharze zamiast gotowych mieszanek przypraw oraz dodatków, wykorzystują wyłącznie składniki i przyprawy bez zawartości glutaminianu sodu, czyli chemicznego wzmacniacza smaku oraz zapachu. Posiłki są komponowane zgodnie z normą ISO 22000, gwarantującą jakość i bezpieczeństwo w procesie ich przygotowywania.

 

Przed otwarciem restauracji, w pomieszczeniach  przeprowadzono prace adaptacyjno - remontowe, poprzedzone konsultacjami w zakresie funkcjonalności poszczególnych części obiektu...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy