Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sodexo Najlepszym Pracodawcą w globalnym programie Aon Hewitt

Artykuł | 5 grudnia 2014 |
162
 

 

Aon Hewitt, światowy lider w doradztwie i rozwiązaniach outsourcingowych w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, doceniła działania Sodexo Benefits and Rewards Servicesw Polsce przyznając firmie certyfikat Aon Hewitt Best Employer na poziomie międzynarodowym i krajowym. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem najwyższych standardów Sodexo w tworzeniu motywującego środowiska pracy oraz konsekwentnego budowania wartościowych relacji z pracownikami.

 

Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce, jest częścią międzynarodowej Grupy Sodexo i oferuje kompleksowe usługi motywacyjne skierowane do pracowników oraz do klientów, kontrahentów i konsumentów. Działa na polskim rynku od 16 lat i jest liderem oraz ekspertem w zakresie usług poprawiających jakość życia. Z oferty firmy w Polsce skorzystało już 43 tysiące przedsiębiorstw. Polski oddział Sodexo Benefits and Rewards Services znalazł się w zaszczytnym gronie czterech firm certyfikowanych przez Aon Hewitt w ramach pierwszej edycji międzynarodowego programu Aon Hewitt Best Employers™ 2014. Tytuł został przyznany firmie w oparciu o opinie pracowników Sodexo na całym świecie, wyrażające ich poziom zaangażowania i satysfakcji z pracy, porównane do średnich wyników uzyskanych przez wszystkie badane na świecie organizacje. Globalny program Aon Hewitt Best Employers™ ruszył jesienią 2014 roku, jako rozszerzenie corocznego, lokalnego badania “Najlepsi Pracodawcy”, prowadzonego w Polsce od 2005 roku, oraz europejskich rankingów Aon Hewitt, takich jak Najlepszy Pracodawca w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

W ramach globalnego programu Aon Hewitt Best Employers™ porównane zostały organizacje w celu identyfikacji tych, które dzięki swoim pracownikom starają się stworzyć przewagę konkurencyjną i stać się najczęściej wybieranym pracodawcą. Docenione zostały firmy, które wspierają dobre praktyki biznesowe swoich pracowników, skuteczne przywództwo, firmy efektywnie definiujące wizję i strategię na przyszłość, a także atrakcyjną strategię budowania wiarygodnej marki pracodawcy, która pomaga określić poziom zadowolenia pracowników z pracy w danej firmie. Metodologia oceny została oparta na ponad 20-letnim doświadczeniu Aon Hewittw zakresie badań zaangaż...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Masz już prenumeratę? Zaloguj się, aby przeczytać artykuł.
Zaloguj się
Nie masz jeszcze prenumeraty? Nic straconego! Dołącz do grona stałych Czytelników już dziś i miej pewność, że żadne treści już Cię nie ominą.
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy