Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sodexo Najlepszym Pracodawcą w globalnym programie Aon Hewitt

Artykuł | 5 grudnia 2014 |
0 489
 

 

POLECAMY

Aon Hewitt, światowy lider w doradztwie i rozwiązaniach outsourcingowych w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, doceniła działania Sodexo Benefits and Rewards Servicesw Polsce przyznając firmie certyfikat Aon Hewitt Best Employer na poziomie międzynarodowym i krajowym. Otrzymane wyróżnienie jest potwierdzeniem najwyższych standardów Sodexo w tworzeniu motywującego środowiska pracy oraz konsekwentnego budowania wartościowych relacji z pracownikami.

 

Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce, jest częścią międzynarodowej Grupy Sodexo i oferuje kompleksowe usługi motywacyjne skierowane do pracowników oraz do klientów, kontrahentów i konsumentów. Działa na polskim rynku od 16 lat i jest liderem oraz ekspertem w zakresie usług poprawiających jakość życia. Z oferty firmy w Polsce skorzystało już 43 tysiące przedsiębiorstw. Polski oddział Sodexo Benefits and Rewards Services znalazł się w zaszczytnym gronie czterech firm certyfikowanych przez Aon Hewitt w ramach pierwszej edycji międzynarodowego programu Aon Hewitt Best Employers™ 2014. Tytuł został przyznany firmie w oparciu o opinie pracowników Sodexo na całym świecie, wyrażające ich poziom zaangażowania i satysfakcji z pracy, porównane do średnich wyników uzyskanych przez wszystkie badane na świecie organizacje. Globalny program Aon Hewitt Best Employers™ ruszył jesienią 2014 roku, jako rozszerzenie corocznego, lokalnego badania “Najlepsi Pracodawcy”, prowadzonego w Polsce od 2005 roku, oraz europejskich rankingów Aon Hewitt, takich jak Najlepszy Pracodawca w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

W ramach globalnego programu Aon Hewitt Best Employers™ porównane zostały organizacje w celu identyfikacji tych, które dzięki swoim pracownikom starają się stworzyć przewagę konkurencyjną i stać się najczęściej wybieranym pracodawcą. Docenione zostały firmy, które wspierają dobre praktyki biznesowe swoich pracowników, skuteczne przywództwo, firmy efektywnie definiujące wizję i strategię na przyszłość, a także atrakcyjną strategię budowania wiarygodnej marki pracodawcy, która pomaga określić poziom zadowolenia pracowników z pracy w danej firmie. Metodologia oceny została oparta na ponad 20-letnim doświadczeniu Aon Hewittw zakresie badań zaangażowania i doceniania najlepszych pracodawców.

 

Naszym największym atutem są ludzie, a największym motywatorem – ich uznanie, zaufanie i szacunek do nas jako pracodawców. Chcemy, by nasi pracownicy mogli mówić z dumą,że pracują w Sodexo, u najlepszego pracodawcy. Tytuł Aon Hewitt Best Employer dodaje nam skrzydeł i daje poczucie, że obraliśmy właściwy kierune...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy