Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sodexo łączy siły z Xpenditure i iAlbatros, by zaoferować najlepsze rozwiązanie w zakresie podróży i wydatków służbowych

Artykuł | 16 marca 2017 |
0 421
Warszawa, 16 marca 2017 r.

Warszawa, 16 marca 2017 r.

POLECAMY

 

Nowa oferta Sodexo usprawni sposób zarządzania podróżami i wydatkami służbowymi przez firmy.

 

Sodexo, światowy lider w dostarczaniu usług polepszających jakość życia, wydajność oraz samopoczucie pracowników, ogłosił połączenie swoich sił z dwiema innowacyjnymi spółkami - Xpenditure i iAlbatros. Celem tej fuzji jest stworzenie kompleksowej i przyjaznej dla użytkowników oferty zarządzania podróżami i wydatkami służbowymi w firmach.

 

Łącząc uzupełniające się atuty spółki iAlbatros, która specjalizuje się w obsłudze podróży
z Xpenditure, elektronicznym systemem zarządzania wydatkami, Sodexo chce zbudować mocną pozycję na rozwijającym się rynku podróży służbowych. Łatwe w użyciu mobilne platformy ulepszą monitorowanie przez firmy kosztów podróży oraz poprawią wygodę osób podróżujących służbowo. Dzięki obecności Sodexo na światowych rynkach, ta kompleksowa oferta będzie stopniowo udostępniana zarówno dużym korporacjom, jak i małym i średnim przedsiębiorstwom.

 

Denis Machuel, Dyrektor Generalny Benefits & Rewards Services, powiedział: „Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek nasi klienci szukają zintegrowanych rozwiązań, które pozwolą na zwiększenie wydajności pracowników i zapewnienie im wyższego poziomu satysfakcji. Xpenditure i iAlbatros właśnie to oferują – nieskomplikowane technologicznie, przyjazne dla użytkownika systemy dla osób podróżujących służbowo, podnoszące ich poziom satysfakcji z podróży. Rozpoczynamy współpracę z zespołami Xpenditure i iAlbatros, których wiedza i innowacyjny sposób myślenia pomogą wzmocnić naszą ofertę dla klienta. ”

 

Boris Bogaert, Dyrektor Generalny Xpenditure, powiedział: „Bardzo się  cieszymy ze współpracy
z Sodexo. Dzięki niej mamy możliwość stania się globalnym graczem w tym  segmencie rynku. Łączy nas wspólna wizja, że to pracownicy powinni zarządzać podróżami i wydatkami służbowymi.”

 

Moncef Khanfir, Dyrektor Generalny iAlbatros, powiedział: „Współpraca z Sodexo pomoże nam osiągnąć cel, jakim jest podniesienie poziomu satysfakcji z obsługi podróży służbowych w wielu firmach na całym świecie. Jesteśmy przygotowani do potencjału tego ważnego rynku.”

 

Xpenditure automatyzuje i ułatwia proces zarządzania wydatkami biznesowym...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy