Dołącz do czytelników
Brak wyników

Sodexo Benefits and Rewards Services wyróżnione tytułem Najlepszy Pracodawca 2016

Artykuł | 28 października 2016 |
0 394
Warszawa, 28 października 2016 r.

Warszawa, 28 października 2016 r.

POLECAMY

 

Zdobywając tytuł Najlepszy Pracodawca 2016 firma Sodexo Benefits and Rewards Services potwierdziła, że bardzo dobrze zna się na tym czym się zajmuje. Doradzając innym jak budować motywację i zaangażowanie, sama również prowadzi w tym zakresie najlepsze praktyki.

 

W przypadku Sodexo Benefits and Rewards Services powiedzenie „Szewc bez butów chodzi” powinno brzmieć „Szewc w bardzo dobrych butach chodzi”. Wyniki satysfakcji i zaangażowania pracowników jakie osiąga, potwierdzają skuteczność rozwiązań motywacyjnych, które rekomenduje swoim klientom.

 

- Na satysfakcję, budowanie zaangażowania oraz zwiększenie efektywności pracy w Sodexo, znaczący wpływ miało uruchomienie systemu świadczeń pozapłacowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb pracowników. Nasi ludzie sami mogą konstruować własne pakiety świadczeń. Wprowadziliśmy również programy motywacyjne, które pomagają kształtować pożądane postawy i zachowania. Prowadząc z pracownikami ciągły dialog, rozwijamy model zarządzania partycypacyjnego. Zachęcamy do otwartości, do zadawania pytań, dzielenia się
z nami uwagami i pomysłami. Naszym zdaniem kluczem do sukcesu organizacji jest koncentracja na ludziach, wsłuchiwanie się w ich indywidualne potrzeby i oczekiwania – powiedziała Monika Sielicka, Dyrektor HR, Sodexo Benefits and Rewards Services.

 

Organizowany przez Aon Hewitt Program Najlepsi Pracodawcy, to jedyny konkurs na rynku,
w którym tytuł jest przyznawany w oparciu o obiektywne badanie opinii pracowników. Wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, badając opinie pracowników pod kątem zaangażowania, angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników i wiarygodnej marki pracodawcy. Firma otrzymuje tytuł Najlepszego Pracodawcy, gdy wszystkie indeksy angażującego środowiska pracy znajdują się na...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy