Dołącz do czytelników
Brak wyników

Smartwatch Sony w promocji Bakotech & TitanHQ

Artykuł | 12 listopada 2015 |
0 410
Bakotech Sp. z o.o wraz z TitanHQ, producentem rozwiązań z zakresu MAIL&WEB SECURITY informuje o specjalnej promocji, przeznaczonej dla partnerów handlowych, w której nagrodą główną jest smartwatch Sony.

Bakotech Sp. z o.o wraz z TitanHQ, producentem rozwiązań z zakresu MAIL&WEB SECURITY informuje o specjalnej promocji, przeznaczonej dla partnerów handlowych, w której nagrodą główną jest smartwatch Sony.

POLECAMY

 

Promocja obejmuje oba rozwiązania marki TitanHQ, dostępne w ofercie dystrybutora - system antyspamowy SpamTitan oraz bramę sieciową WebTitan. WebTitan to nowoczesne oprogramowanie z polskojęzyczną konsolą, służące do web filteringu, czyli filtracji stron internetowych, treści dostępnych online oraz kontroli dostępu do Internetu, pozwalające na zapobieganie zagrożeniom generowanym przez phishing, malware, czy też strony z niebezpieczną zawartością i/lub niepożądaną treścią. Oprogramowanie SpamTitan dedykowane jest ochronie poczty elektronicznej: identyfikuje i blokuje niechciane wiadomości, które mogą być nośnikiem zagrożeń typu „phishing”, pocztę pochodzącą z Sieci Botnet, spam bazujący na grafikach, a także dostęp do szkodliwych adresów www.

Warunkiem udziału w promocji jest zarejestrowanie i zamknięcie jako wygrany projektu o wartości 10.000 zł netto (cena po rabacie partnerskim) w okresie trwania promocji. Oferta promocyjna trwa od 10.11.2015 do 31.12.2015 i dotyczy tylko nowo zarejestrowanych projektów (nie obejmuje odnowień). Dystrybutor dopuszcza możliwość łączenia projektów tak, by ich łączna wartość spełniała warunki promocji. Każdy uczestnik promocji, który spełni wymagania określone w regulaminie otrzyma nagrodę w postaci smartwatcha Sony SW2. Regulamin promo...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy