Dołącz do czytelników
Brak wyników

Skyscanner ujawnia najdziwniejsze hotelowe zachcianki

Artykuł | 16 maja 2014 |
27
 13 maja 2014

 13 maja 2014

Od toalet wypełnionych wodą mineralną po kąpiele w mleku czekoladowym - Skyscanner ujawnia najdziwniejsze hotelowe zachcianki

 

Zdechłe myszy, kozie dzwoneczki ułatwiające zaśnięcie i 16 poduszek dla jednego gościa – jak informuje Skyscanner, najpopularniejsza wyszukiwarka podróży w Europie, to tylko niektóre z dziwacznych próśb, z jakimi miał okazję spotkać się personel międzynarodowych hoteli.

Najwięcej niecodziennych uwag dotyczy jedzenia. Obsłudze zgłaszane były takie wnioski jak zapewnienie 15 ogórków dziennie, serwowanie tylko prawego udka kurczaka czy dostarczanie do pokoju szklanki wody, punktualnie, co godzinę przez całą noc.

Dziwne wymagania, które stale pojawiają się na liście niezwykłych próśb gości hotelowych, dotyczą także łazienek. Zgodnie z wynikami badania przeprowadzonego przez Skyscanner niektórzy wczasowicze życzą sobie kąpieli w miodzie lub mleku czekoladowym. Jeden z gości poprosił także o to, by w jego toalecie płynęła woda mineralna.

Najbardziej niecodzienne prośby ujawnione przez obsługę hoteli:

Szklanka wody podawana co godzinę w ciągu nocy 15 ogórków dziennie Toaleta wypełniona wodą mineralną Kąpiel w miodzie Dźwięk dzwoneczków (takich, jakie zwykle zakłada się kozom) ułatwiający zasypianie Wyłącznie prawe udka kurczaka Zdechła mysz Kąpiel w mleku czekoladowym 16 poduszek (dla jednego gościa) Zupa z krokodyla

Badanie...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Masz już prenumeratę? Zaloguj się, aby przeczytać artykuł.
Zaloguj się
Nie masz jeszcze prenumeraty? Nic straconego! Dołącz do grona stałych Czytelników już dziś i miej pewność, że żadne treści już Cię nie ominą.
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy