Dołącz do czytelników
Brak wyników

Serwis Fotolia w nowej odsłonie

Artykuł | 6 maja 2015 |
0 411
Wystartowała nowa odsłona serwisu i bloga Fotolia. Najnowsze zmiany są ważne zarówno z punktu widzenia klientów, jak i dostawców Fotolia. Oto krótkie podsumowanie nowych funkcji i ulepszeń, które mają na celu ułatwienie przeglądania, zakupu i dostarczania plików.

Wystartowała nowa odsłona serwisu i bloga Fotolia. Najnowsze zmiany są ważne zarówno z punktu widzenia klientów, jak i dostawców Fotolia. Oto krótkie podsumowanie nowych funkcji i ulepszeń, które mają na celu ułatwienie przeglądania, zakupu i dostarczania plików.

POLECAMY

SPRAWNIEJSZE PRZEGLĄDANIE

Zmieniony został sposób przeglądania zdjęć, teraz podgląd jest znacznie większy i jaśniejszy, pozwalając na bardziej szczegółową ocenę czy obraz jest interesujący. Nie podoba się ta funkcja? Wystarczy po prostu wyłączyć opcję podglądu.

 Układ witryny jest łatwy do nawigacji dzięki przejrzystej i intuicyjnej funkcjonalności, aby zagwarantować, że znajdziesz idealny, kreatywny plik na potrzeby swojego projektu.

Ci, którzy szukają trochę inspiracji, mogą ją znaleźć bezpośrednio na stronie głównej Fotolia. Niektóre z naszych najbardziej popularnych kategorii są wyświetlane wizualnie, co pozwala obejrzeć szereg obrazów związanych z określonym tematem. Regularnie aktualizowane, zapewnią, że zawsze dostaniesz nowy, inspirujący koncept!

ŁATWIEJSZE WYSZUKIWANIE

Wszystkie filtry wyszukiwania, które wcześniej znajdowały się po lewej stronie, znajdują się obecnie w nagłówku, powyżej wyświetlanych obrazów, i są dostępne z rozwijanego menu. Pozwala to przede wszystkim zmienić filtry zanim uruchomimy wyszukiwanie.

 EFEKTYWNE AKTUALIZACJE ZAKUPOWE

Teraz każdy produkt Fotolia, taki jak zdjęcia czy pliki wideo, oferowany serwisom korporacyjnym jest przejrzyście pokazany. Przegląd poszczególnych usług (pakiety kredytowe, abonamenty, itp.) jest tak zaprezentowany, aby zagwarantować użytkownikowi pakiet, który odpowiada jego potrzebom w najszybszy i najbardziej efektywny sposób.

Usunięta została strona sprawdzająca, umożliwiając pobranie obrazu bezpośrednio z koszyka.

Od momentu, gdy użytkownik zdecyduje się na zakup obrazu, lub, jeśli chce zaczekać, ale nie chce go zgubić, wystarczy dodać go do ulubionych; wybierając galerię, do której chce go dodać bezpośrednio na stronie obrazu, co pozwala na bardziej zorganizowane zarządzanie swoimi plikami.

INFORMACJA DLA DOSTAWCÓW

Jeśli jesteś dostawcą Fotolia, z pewnością zgodzisz się, że potrzebujes...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy