Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

17 października 2017

SentiOne wśród 50. najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej!

0 450
Firma SentiOne została tegorocznym laureatem prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Nie jest to zaskoczeniem, tym bardziej, że na czele SentiOne, stoi tegoroczny finalista polskiej edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku.

Spośród kilkuset zgłoszonych do konkursu firm, do finału udało się dostać jedynie 19 pochodzącym z Polski. W tym gronie znalazła się między innymi gdańska spółka SentiOne, która stworzyła narzędzie do monitoringu internetu, dostępne w całej Europie. Firma rozpoczęła swoją działalność zaledwie kilka lat temu w Gdańsku. Wówczas na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, Bartosz Baziński i Michał Brzezicki, w ramach pracy inżynierskiej, stworzyli prototyp systemu pozwalającego monitorować internet oraz automatycznie oznaczać wydźwięk opublikowanej w sieci wypowiedzi.

POLECAMY

Dziś SentiOne monitoruje opinie internautów z całej Europy, a wśród klientów znajdują się między innymi: P&G, mBank, PwC, Beiersdorf, Huawei czy Reckitt Benckiser. Biura firmy znaleźć można między innymi w Holandii, na Węgrzech, w Czechach i w Niemczech. W Polsce SentiOne ma swoją siedzibę

w Warszawie oraz w gdańskim Inkubatorze Starter. Doskonałym zwieńczeniem rozwoju i pracy ostatnich lat jest obecność firmy spośród najszybciej rozwijających się w regionie.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe opublikowany został po raz 18. Budowany jest na podstawie średniej dynamiki wzrostu przychodów firm, które znalazły się w zestawieniu. Aby znaleźć się
w rankingu spółka musiała osiągnąć wzrost w wysokości co najmniej 310,4%.

W biznesie liczy się p...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy