semKRK#20 - największy barcamp o tematyce SEM i SEO

Otwarty dostęp

semKRK odsłona 20-sta! Największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie, a razem z nim 7 ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami! Rozpocznij ostatni październikowy weekend z DevaGroup i semKRK!

O tym, jak bardzo wyjątkowym spotkaniem jest semKRK mogliście dowiedzieć się już 19 razy! Ostatnia edycja #BIG pobiła wszelkie rekordy i potwierdziła, że to wydarzenie absolutnie niepowtarzalne. Nie ważne, czy jesteś specjalistą SEM, SEO, pracujesz w agencji marketingu internetowego, dziale marketingu, branży e-commerce, czy też prowadzisz własny biznes! Idea  spotkań ciągle pozostaje niewyczerpana! Wysokie oceny zbierane w ankietach przez organizatora - krakowską agencję DevaGroup - świadczą o potrzebie integracji branży SEM i SEO oraz o chęci wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden  główny cel: edukacja. Korzystając z niestandardowego sposobu wyboru prelegentów (jakim jest głosowanie na tematy prezentacji bez znajomości ich autorów), szansę pokazania się na scenie zdobywają nowe twarze w branży. Kolejne wydarzenie odbędzie się  już 28 października w Krakowie. Już nie możemy doczekać się tego spotkania na żywo!

POLECAMY

Podczas semKRK#20:

  •  zobaczycie 7 prelekcji:
    • 3 marketingowe gwiazdy, które zostały zaproszone przez CEO DevaGroup - Krzysztofa Marca,
    • 2 zwycięzców z głosowania C4P,
    • 2 zwycięskie prezentacje case studies z konkursu semKRK Awards 2022.
  •  weźmiecie udział w wyjątkowym wydarzeniu branży SEM i SEO,
  •  poznacie nowinki branżowe, które zainspirują Was do działania,
  •  będziecie mogli zadawać ekspertom pytania na żywo!

Call4Papers i możliwość zgłoszenia się jako prelegent tutaj (do 2.09 - NIEAKTUALNE): https://semkrk.pl/call4papers/

To wydarzenie posiada akredytację DIMAQ, co oznacza, że posiadacze certyfikatu DIMAQ mogą otrzymać punkty recertyfikacyjne za udział.

Więcej informacji: 

Przypisy