Dołącz do czytelników
Brak wyników

Samochodziki Modarri - projektuj, buduj i jedź!

Artykuł | 9 grudnia 2016 |
0 413
 Samochodziki Modarri - projektuj, buduj i jedź!

 Samochodziki Modarri - projektuj, buduj i jedź!

POLECAMY

Wyobraź sobie samochodzik, który jeździ gładko reagując na ruch ręki. Zobacz jak szczęśliwe i dumne jest z siebie dziecko składając samodzielnie piękny samochód, który będzie mogło szybko i łatwo przebudować w inny model.

Samochodziki Modarri dziecko pokocha od pierwszej jazdy. Modarri to zabawka, która uczy projektowania, inżynierii i mechaniki. Przy tym samochody są piękne, jeżdżą gładko reagując na ruch ręki. Z jednego samochodu można stworzyć pięć modeli z unikalnym systemem kierowniczym i amortyzowanym zawieszeniem. Wystarczy, że dziecko "usiądzie" za kierownicą aby "poczuło drogę"! Mały kierowca może prowadzić samochód i robić manewry takie jak jechanie po ósemce bez zmieniania pozycji ręki!

Samochody Modarri mają niesamowite cechy, które dzieci znajdą tylko w tych autach:

- Modarri składa się z jedenastu wysokiej jakości, wymiennych części – w tym bieżnikowane opony, prawdziwe resorowane przednie i tylne zawieszenie, podwozie, fotel, maska samochodu.

- Samochody można wciąż na nowo projektować - wygląd i kolorystykę, skręcać części załączonym śrubokrętem, a potem eksperymentować z możliwościami nowego samochodu.
- Każde auto można złożyć na 5 różnych sposobów, a wymieniając części z innymi zestawami Modarri można uzyskać nawet 3 miliony kombinacji.
- Modarri powstały z miłości do samochodów dlatego zachwycają urodą, funkcjonalnością i wytrzymałością.
- Jeżdżą gładko, reagując na ruch ręki ponieważ posiadają współbieżny układ sterowniczy i amortyzowane zawieszenie.

Wprowadzone jesienią 2016 roku na rynek nowe wersje Samochodów Modarri, Modarri Delux mają dodatkowo załączone do opakowania części zamienne (maska samochodu i błotniki), dzięki czemu dziecko od razu po rozpakowaniu Modarri ma jeszcze więcej możliwości zbudowania swoje...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy