Dołącz do czytelników
Brak wyników

Ruszyła ogólnopolska kampania społeczno-edukacyjna Start do Kariery Gumtree!

Artykuł | 16 maja 2014 |
178
Wystartuj do kariery z nową platformą rekrutacyjną Gumtree

Wystartuj do kariery z nową platformą rekrutacyjną Gumtree

 

Ruszyła platforma Startdokariery.pl. Strona umożliwia młodym ludziom wzięcie udziału w ogólnopolskim programie Gumtree START DO KARIERY. Na najlepszych uczestników akcji czekają staże w strukturach takich firm jak Bridgestone, Home Broker, PayPal, Fellowes czy Foodpanda, a lista partnerów stale się wydłuża.

START DO KARIERY to ogólnopolska akcja realizowana przez Gumtree – znany na całym świecie serwis bezpłatnych ogłoszeń. Jedną z najczęściej przeglądanych kategorii w serwisie jest ta zawierająca ogłoszenia o pracę. Firma postanowiła uczcić 10-lecie swojej działalności w Polsce powołując do życia program, który umożliwi młodym ludziom zdobycie wymarzonego stażu i podniesienie kompetencji w zakresie poszukiwania pracy.

Na stronie Startdokariery.pl studenci i absolwenci z całej Polski mogą zarejestrować się do udziału w programie, i zaprezentować swoje CV wiodącym firmom działającym we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Warszawie oraz Łodzi. Wszystkie aplikacje zostaną dokładnie przeanalizowane przez specjalistów z firmy Grafton Recruitment – partnera strategicznego programu. Następnie, najlepsze aplikacje trafią do partnerów akcji, którzy przewidzieli dla kandydatów staże w swoich strukturach.  Wypełnienie formularza zajmuje zaledwie kilka minut. To niewiele, zwłaszcza, że stawką jest szansa rozpoczęcia kariery zawodowej w wielkim stylu.

Startdokariery.pl umożliwia również zapisanie się na warsztaty, które w ramach programu odbędą się w 5 wspomnianych wcześniej miastach. Będą one okazją do zdobycia wiedzy
z zakresu tworzenia wyróżniających się życiorysów oraz listów motywacyjnych. Warsztaty to również niepowtarzalna szansa dla młodych ludzi, by w cztery oczy porozmawiać z przedstawicielami partnerów kampanii – osobami na co dzień odpowiedzialnymi za rekrutację w wiodących firmach działających na terenie Polski.

 

***

10 lat Gumtree w Polsce

Dokładnie 10 lat temu, w 2004 roku, wystartował w Polsce serwis bezpłatnych ogłoszeń Gumtree.pl. Po dekadzie jest on jednym z najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w kraju i pomaga Polakom każdego dnia. Celem serwisu jest umożliwienie internautom szybkiego znalezieni...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy