Dołącz do czytelników
Brak wyników

Ruszyła ogólnopolska kampania społeczno-edukacyjna Start do Kariery Gumtree!

Artykuł | 16 maja 2014 |
27
Wystartuj do kariery z nową platformą rekrutacyjną Gumtree

Wystartuj do kariery z nową platformą rekrutacyjną Gumtree

 

Ruszyła platforma Startdokariery.pl. Strona umożliwia młodym ludziom wzięcie udziału w ogólnopolskim programie Gumtree START DO KARIERY. Na najlepszych uczestników akcji czekają staże w strukturach takich firm jak Bridgestone, Home Broker, PayPal, Fellowes czy Foodpanda, a lista partnerów stale się wydłuża.

START DO KARIERY to ogólnopolska akcja realizowana przez Gumtree – znany na całym świecie serwis bezpłatnych ogłoszeń. Jedną z najczęściej przeglądanych kategorii w serwisie jest ta zawierająca ogłoszenia o pracę. Firma postanowiła uczcić 10-lecie swojej działalności w Polsce powołując do życia program, który umożliwi młodym ludziom zdobycie wymarzonego stażu i podniesienie kompetencji w zakresie poszukiwania pracy.

Na stronie Startdokariery.pl studenci i absolwenci z całej Polski mogą zarejestrować się do udziału w programie, i zaprezentować swoje CV wiodącym firmom działającym we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Warszawie oraz Łodzi. Wszystkie aplikacje zostaną dokładnie przeanalizowane przez specjalistów z firmy Grafton Recruitment – partnera strategicznego programu. Następnie, najlepsze aplikacje trafią do partnerów akcji, którzy przewidzieli dla kandydatów staże w swoich strukturach.  Wypełnienie formularza zajmuje zaledwie kilka minut. To...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów.

Masz już prenumeratę? Zaloguj się, aby przeczytać artykuł.
Zaloguj się
Nie masz jeszcze prenumeraty? Nic straconego! Dołącz do grona stałych Czytelników już dziś i miej pewność, że żadne treści już Cię nie ominą.
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy