Ruszyła ogólnopolska kampania społeczno-edukacyjna Start do Kariery Gumtree!

Aktualności
Wystartuj do kariery z nową platformą rekrutacyjną Gumtree

Wystartuj do kariery z nową platformą rekrutacyjną Gumtree

POLECAMY

 

Ruszyła platforma Startdokariery.pl. Strona umożliwia młodym ludziom wzięcie udziału w ogólnopolskim programie Gumtree START DO KARIERY. Na najlepszych uczestników akcji czekają staże w strukturach takich firm jak Bridgestone, Home Broker, PayPal, Fellowes czy Foodpanda, a lista partnerów stale się wydłuża.

START DO KARIERY to ogólnopolska akcja realizowana przez Gumtree – znany na całym świecie serwis bezpłatnych ogłoszeń. Jedną z najczęściej przeglądanych kategorii w serwisie jest ta zawierająca ogłoszenia o pracę. Firma postanowiła uczcić 10-lecie swojej działalności w Polsce powołując do życia program, który umożliwi młodym ludziom zdobycie wymarzonego stażu i podniesienie kompetencji w zakresie poszukiwania pracy.

Na stronie Startdokariery.pl studenci i absolwenci z całej Polski mogą zarejestrować się do udziału w programie, i zaprezentować swoje CV wiodącym firmom działającym we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Warszawie oraz Łodzi. Wszystkie aplikacje zostaną dokładnie przeanalizowane przez specjalistów z firmy Grafton Recruitment – partnera strategicznego programu. Następnie, najlepsze aplikacje trafią do partnerów akcji, którzy przewidzieli dla kandydatów staże w swoich strukturach.  Wypełnienie formularza zajmuje zaledwie kilka minut. To niewiele, zwłaszcza, że stawką jest szansa rozpoczęcia kariery zawodowej w wielkim stylu.

Startdokariery.pl umożliwia również zapisanie się na warsztaty, które w ramach programu odbędą się w 5 wspomnianych wcześniej miastach. Będą one okazją do zdobycia wiedzy
z zakresu tworzenia wyróżniających się życiorysów oraz listów motywacyjnych. Warsztaty to również niepowtarzalna szansa dla młodych ludzi, by w cztery oczy porozmawiać z przedstawicielami partnerów kampanii – osobami na co dzień odpowiedzialnymi za rekrutację w wiodących firmach działających na terenie Polski.

 

***

10 lat Gumtree w Polsce

Dokładnie 10 lat temu, w 2004 roku, wystartował w Polsce serwis bezpłatnych ogłoszeń Gumtree.pl. Po dekadzie jest on jednym z najpopularniejszych portali ogłoszeniowych w kraju i pomaga Polakom każdego dnia. Celem serwisu jest umożliwienie internautom szybkiego znalezienia tego, czego szukają. Użytkownicy serwisu mogą znaleźć praktycznie wszystko, czego potrzebują; począwszy od pracy czy mieszkania, kończąc na nauczycielu języka obcego czy partnerze do gry w tenisa. Z okazji swoich 10 urodzin, Gumtree realizuje I edycję programu START DO KARIERY – ogólnopolskiej inicjatywy skierowanej do młodych osób poszukujących pracy. Ponadto, 27 kwietnia br., podczas obchodów Świato...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy