Dołącz do czytelników
Brak wyników

RTB House z nowym rozwiązaniem dla motoryzacji i elektroniki

Artykuł | 25 marca 2015 |
0 422
RTB House – firma technologiczna specjalizująca się w precyzyjnym doborze reklam do zainteresowań internautów – opracowała i włączyła do oferty kolejne rozwiązanie dla producentów. Narzędzie TANDEM Reviews umożliwia promocję wybranych recenzji, testów i artykułów wśród użytkowników odwiedzających blogi i serwisy tematyczne. Rozwiązanie przygotowano z myślą m.in. o takich branżach jak: elektronika oraz motoryzacja. Jak wynika z badań zrealizowanych na zlecenie RTB House przez Grupę IQS, recenzje, testy i artykuły są jednymi z najpopularniejszych źródeł informacji o produktach, bez względu na to czy kupujemy online, czy offline. Analizy pokazują, że w zależności od kategorii asortymentu, na wczesnym etapie podejmowania decyzji o zakupie recenzje śledzi nawet 85 proc., testy przegląda 81 proc., a artykuły czyta 76 proc. internautów.
RTB House firma technologiczna specjalizująca się w precyzyjnym doborze reklam do zainteresowań internautów opracowała i włączyła do oferty kolejne rozwiązanie dla producentów. Narzędzie TANDEM Reviews umożliwia promocję wybranych recenzji, testów i artykułów wśród użytkowników odwiedzających blogi i serwisy tematyczne. Rozwiązanie przygotowano z myślą m.in. o takich branżach jak: elektronika oraz motoryzacja.

Jak wynika z badań zrealizowanych na zlecenie RTB House przez Grupę IQS, recenzje, testy i artykuły są jednymi z najpopularniejszych źródeł informacji o produktach, bez względu na to czy kupujemy online, czy offline. Analizy pokazują, że w zależności od kategorii asortymentu, na wczesnym etapie podejmowania decyzji o zakupie recenzje śledzi nawet 85 proc., testy przegląda 81 proc., a artykuły czyta 76 proc. internautów.

POLECAMY

Wojciech Głowacki, business development director RTB House w Polsce, zauważa, że obiektywne treści na temat produktów to ważny touchpoint, zwłaszcza dla tych spośród potencjalnych klientów, którzy są na początku zakupowej ścieżki. – Przeanalizowaliśmy podejście internautów do różnych źródeł informacji i wiemy jak istotna dla rozważających zakup jest wiedza płynąca z recenzji czy testów. Na tej podstawie opracowaliśmy nowe rozwiązanie, które umożliwia promocję artykułów publikowanych w serwisach i na blogach tematycznych. Dzięki TANDEM Reviews producent może wzmacniać zasięg wybranych treści i kierować uwagę internautów na obiektywne informacje nt. własnych produktów – podkreśla Głowacki.

– Wszystkie rekomendowane użytkownikom treści są precyzyjnie dobierane do ich zainteresowań, a dzięki temu szanse, że zostaną dostrzeżone i przeczytane zdecydowanie rosną – dodaje Głowacki.

Serwisy tematyczne i blogi eksperckie, na których publikowane są recenzje i testy produktów również zyskują na współpracy z producentami. Promocja wybranych przez producenta treści zwiększa...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy