Dołącz do czytelników
Brak wyników

Retail Channels 360° Forum

Artykuł | 17 sierpnia 2016 |
0 499
19-20 października 2016 r., Hotel Courtyard by Marriott, Warszawa

19-20 października 2016 r., Hotel Courtyard by Marriott, Warszawa

POLECAMY

Optymalizuj sprzedaż w sklepach off- & online i rozwijaj strategię omnichannel!

Forum Retail Channels 360° odpowiada kompleksowo na wyzwania sieci handlowych w obszarze kanałów dystrybucji. Jesteśmy przekonani, że tak jak zdrowy i dobrze funkcjonujący mózg potrzebuje współpracujących ze sobą dwóch półkul, tak handel potrzebuje zoptymalizowanych i połączonych omnichannelowym mostem e-sklepów i sklepów stacjonarnych!

Kto dziś nie zadba o rozwój strategii omnichannel i nie zainwestuje w „handel jutra” - może przegapić kluczowy moment rozwoju biznesu i niestety stracić dystans w stosunku do działań konkurencji.

Forum składa się z dwóch ścieżek tematycznych: V FORUM E-HANDEL (strategiczne spotkanie polskiego sektora handlu detalicznego online) i II FORUM SALES IN STORE (doroczne, jedyne na rynku spotkanie zarządzających sprzedażą w stacjonarnych sklepach handlowych) – połączonych sesją OMNICHANNEL RETAIL (spotkanie profesjonalistów z sektora retail odpowiedzialnych za integrację działań sprzedażowych off- i on-line).

DLACZEGO PRZEDSTAWICIELE HANDLU I DOSTAWCÓW
NIE MOGĄ PRZEGAPIĆ TEGO WYDARZENIA? 3 równoległe specjalistyczne ścieżki tematyczne z opcją swobodnego przemieszczania się
– TWÓRZ WŁASNĄ INDYWIDUALNĄ AGENDĘ UDZIAŁU. SPECJALNE WARUNKI ZGŁOSZENIA DLA GRUP! Ponad 50 inspiratorów – zarówno ze strony sieci detalicznych food i non-food oraz producentów FMCG i dostawców nowoczesnych rozwiązań wspierających e-comme...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy