Realizacja Hypermedia linked by Isobar dla grupy Sanitec nagrodzona w konkursie Sitecore Experience Awards for Eastern Europe

Aktualności
Projekt zrealizowany dla grupy Sanitec przez Hub technologiczny Hypermedia linked by Isobar zdobył nagrodę w kategorii „Best System Integration” w konkursie Sitecore Experience Awards for Eastern Europe.
Projekt zrealizowany dla grupy Sanitec przez Hub technologiczny Hypermedia linked by Isobar zdobył nagrodę w kategorii „Best System Integration” w konkursie Sitecore Experience Awards for Eastern Europe.
 
Nagrodzona realizacja to wdrożony w bieżącym roku projekt obejmujący zaprojektowanie i wdrożenie serwisów 10 marek wchodzących w skład grupy Sanitec na 18 europejskich rynkach w tym Polskim. Wcześniej stworzona została strona korporacyjna grupy Sanitec. 
 
 
Sitecore to największy na świecie dostawca oprogramowania koncentrującego się na realizacji procesów z rodziny WCM i pokrewnych. W konkursie Sitecore Experience Awards doceniane są wdrożenia i projekty, klientów oraz partnerów Sitecore, którzy w swoich realizacjach wykorzystali platformę Sitecore Experience Platform. SEP (Sitecore Experience Platform) pozwala na development najbardziej rozbudowanych serwisów i portali internetowych, które jednocześnie są wysoce skalowalne, solidne i bezpieczne, a zarazem pozwalają dostarczyć klientowi końcowemu wymiernych efektów biznesowych. 
 
Zwycięzcy pierwszej edycji konkursu pokazali, w jaki sposób korzystają z szerokiego wachlarza możliwości oferowanych przez platformę Sitecore, tworząc najlepsze i najbardziej efektywne na rynku zintegrowane platformy dla eBiznesu. 
 
Nagrodzona realizacja wdrożona przez Hub technologiczny Hypermedia linked by Isobar dla grupy Sanitec obejmowała odnowienie i zunifikowanie cyfrowej obecności w globalnej sieci oraz stworzenie ekosystemu determinującego dotarcie do użytkowników na całym świecie. Jednocześnie stworzenie platformy wspierającej działania ecommerce dla wszystkich mare...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy