Dołącz do czytelników
Brak wyników

Publikacja Google - Better Ads Report 2015

Artykuł | 22 stycznia 2016 |
0 406
Po raz czwarty Google publikuje doroczny raport podsumowujący działania powzięte przeciwko oszustwom w obrębie systemów reklamowych. Better Ads Report 2015, koncentruje się na tym, w jaki sposób Google przeciwdziała wytwarzaniu fałszywego ruchu generujacego sztuczne wyświetlenia reklam i przynoszącego straty reklamodawcom oraz jak pracuje na rzecz wytworzenia standardów dobrej reklamy, tak aby była przyjazna i pomocna dla użytkownika. Dla przykładu, tylko w zeszłym roku Google wyłączył ponad 780 milionów reklam naruszających regulamin firmy - liczba ta zwiększa się z każdym rokiem, dzięki coraz bardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom. Gdybyśmy chcieli obejrzeć tylko sekundę każdej z tych reklam, zajęłoby to aż 25 lat! Szczegółowe informacje znajdą Państwo na oficjalnym blogu Google: https://googleblog.blogspot.co.uk/2016/01/better-ads-report.html  

Po raz czwarty Google publikuje doroczny raport podsumowujący działania powzięte przeciwko oszustwom w obrębie systemów reklamowych.

Better Ads Report 2015, koncentruje się na tym, w jaki sposób Google przeciwdziała wytwarzaniu fałszywego ruchu generujacego sztuczne wyświetlenia reklam i przynoszącego straty reklamodawcom oraz jak pracuje na rzecz wytworzenia standardów dobrej reklamy, tak aby była przyjazna i pomocna dla użytkownika.

Dla przykładu, tylko w zeszłym roku Google wyłączył ponad 780 milionów reklam naruszających regulamin firm...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy