Prologis Buduje Obiekt Spekulacyjny o Powierzchni 23 700 Metrów Kwadratowych w Prologis Park Bratislava

Aktualności
- Blisko 40 procent powierzchni już wynajęte firmie Geis Group -

- Blisko 40 procent powierzchni już wynajęte firmie Geis Group -

POLECAMY

Prologis, Inc. (NYSE: PLD), globalny lider nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował dziś, o rozbudowie Prologis Park Bratislava o kolejne 23 700 metrów kwadratowych.

 

Budynek DC7B, którego ukończenie planowane jest na koniec bieżącego roku, jest już wynajęty w blisko 40 procentach przez Geis Group, jednego z największych dostawców kompleksowych usług transportowych i wysokiej jakości usług logistycznych w Czechach. Geis Group przeniesie się z dotychczasowej siedziby w Bratysławie do nowego budynku typu cross-dock na terenie Prologis Park Bratislava, zlokalizowanego przy pierwszym zjeździe w autostrady D1, 24 kilometry na południe od słowackiej stolicy i 2 kilometry od miasta Senec.

 

Po zakończeniu budowy DC7B park będzie oferował łącznie powierzchnię 232 000 metrów kwadratowych. Jest to kolejna inwestycja po niedawno oddanym do użytku obiekcie spekulacyjnym DC7A o powierzchni 24 500 metrów kwadratowych, który obecnie jest już w 100 procentach wynajęty. Ostatnia transakcja najmu 4 600 metrów kwadratowych w tym budynku została zawarta w maju z DB Schenker, spółką należącą w całości do Deutsche Bahn AG.

 

„Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia kolejnej inwestycji na terenie Prologis Park Bratislava” – powiedział Ben Bannatyne, Dyrektor Zarządzający Prologis na Europę Środkową i Wschodnią. „Wynajęcie blisko 40 procent powierzchni jeszcze przed zakończeniem budowy obiektu potwierdza, że Prologis Park Bratislava jest cenioną lokalizacją dla bratysławskiego i słowackiego rynku nieruchomości dystrybucyjnych”.

 

Z portfolio o łącznej powierzchni 430 000...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy