Problem wypadania włosów dotyczy 60% mężczyzn w Polsce - Najnowsze badania GfK Polonia na zlecenie Alpecinu

Aktualności
40% polskich mężczyzn byłoby skłonnych zrezygnować z picia alkoholu przez okres  1 roku w zamian za zdrowe włosy.Dla 89% mężczyzn ważny jest ich wygląd zewnętrzny.Wśród badanych istnieje minimalna świadomość stymulującego działania kofeiny na porost włosów.     Dwóch na trzech mężczyzn w Polsce cierpi z powodu utraty włosów. Tak mówi jeden z wyników ogólnopolskiego badania dotyczącego wypadania włosów przeprowadzonego przez GfK Polonia dla marki Alpecin.  Badania pokazują wysoki poziom ignorancji Polaków w zakresie zapobiegania wypadaniu włosów. Chociaż utrata włosów jest częstym problemem, tylko niewielka liczba mężczyzn decyduje się podjąć odpowiednie przeciwdziałania. Jest to o tyle dziwne, gdyż prawie ¾ ankietowanych uważa, że wypadanie włosów negatywnie wpływa lub wpłynęłoby na ich samoocenę.

40% polskich mężczyzn byłoby skłonnych zrezygnować z picia alkoholu przez okres  1 roku w zamian za zdrowe włosy.Dla 89% mężczyzn ważny jest ich wygląd zewnętrzny.Wśród badanych istnieje minimalna świadomość stymulującego działania kofeiny na porost włosów.

POLECAMY

    Dwóch na trzech mężczyzn w Polsce cierpi z powodu utraty włosów. Tak mówi jeden z wyników ogólnopolskiego badania dotyczącego wypadania włosów przeprowadzonego przez GfK Polonia dla marki Alpecin.  Badania pokazują wysoki poziom ignorancji Polaków w zakresie zapobiegania wypadaniu włosów. Chociaż utrata włosów jest częstym problemem, tylko niewielka liczba mężczyzn decyduje się podjąć odpowiednie przeciwdziałania. Jest to o tyle dziwne, gdyż prawie ¾ ankietowanych uważa, że wypadanie włosów negatywnie wpływa lub wpłynęłoby na ich samoocenę.

Wygląd zewnętrzny ma duże znaczenie dla polskich mężczyzn.

    Aż 89% mężczyzn zadeklarowało, iż wygląd zewnętrzny...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!

Przypisy