Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

29 maja 2018

Premiera ,,Księgi Adsów 2.0'

0 579
Już w najbliższy piątek, 1 czerwca 2018, odbędzie się premiera drugiej edycji e-booka o reklamie na Facebooku. "Księga Adsów 2.0" będzie dostępna do pobrania bezpłatnie tylko w dniu premiery! Pierwsza edycja Księgi pomimo braku promocji cieszyła się dużym zainteresowaniem i zebrała mnóstwo pozytywnych recenzji, dlatego zachęcamy do podzielenia się informacją o premierze z czytelnikami oraz dołączenia do wydarzenia.

Wśród poniższych materiałów  okładka nowego e-booka i dwa niepublikowane dotąd fragmenty "Księgi Adsów 2.0"  Przejdź do materiałów prasowych!  :) 

POLECAMY

„Już na etapie koncepcji „Księga Adsów” miała być książką, której sam wcześniej potrzebowałem. Sześć lat doświadczeń z systemem reklamowym Facebooka przeprowadziło mnie przez wiele odkryć, ciekawych lekcji i ważnych sukcesów. Do większości z nich musiałem dojść sam – bardzo brakowało mi mentorów, a rzetelnych materiałów było jak na lekarstwo. Kiedy usiadłem do uzupełniania „Księgi Adsów 2.0” o informacje, których zabrakło w pierwszej edycji e-booka, nie spodziewałem się, że skończymy...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy