Dołącz do czytelników
Brak wyników

Poznaj cztery innowacje Honora 8

Artykuł | 28 września 2016 |
0 457
Smartfony zastępują coraz więcej urządzeń. Służą nie tylko do codziennej komunikacji, ale też do robienia pięknych zdjęć, a nawet do sterowania domowymi urządzeniami. Innowacyjny Honor 8 ułatwia codzienne życie i proponuje cztery sprytne rozwiązania.
Smartfony zastępują coraz więcej urządzeń. Służą nie tylko do codziennej komunikacji, ale też do robienia pięknych zdjęć, a nawet do sterowania domowymi urządzeniami. Innowacyjny Honor 8 ułatwia codzienne życie i proponuje cztery sprytne rozwiązania.


1. Najpierw zdjęcie, potem ostrość

Fotografie to najlepszy sposób na zachowanie wspomnień i podzielenie się z przyjaciółmi ważnymi wydarzeniami. Fotografie stanowią też dużą część treści, które młodzi ludzie publikują codziennie w mediach społecznościowych. Teraz, mając pod ręką nowego Honora 8, wystarczy uruchomić aplikację aparatu, wybrać odpowiednie ustawienia i pstryknąć. Najnowszy flagowiec Huawei jest wyposażony
w bardzo wygodną funkcję ostrzenia fotografii już po jej wykonaniu. Można wybrać stopień wyostrzenia tła, a także pierwszego lub drugiego planu. Dzięki temu zdjęcia ważnych momentów są zawsze wyraziste.


2. Dotykasz i masz selfie

W Honorze 8 znajduje się udoskonalony czytnik linii papilarnych wzbogacony o funkcje Smart Key 2.0. Dotychczas, by wykonać selfie, trzeba było wybrać aplikację aparatu, a następnie przedni obiektyw. Wraz z nowym czytnikiem pojawiła się możliwość robienia zdjęć zaledwie jednym dotykiem. Wystarczy nakierować na siebie aparat, a następnie dotknąć i przytrzymać czytnik, żeby zrobić selfie. Ponadto, przyciskowi Smart Key można przypisać indywidualne ustawienia, w zależności od osobistych preferencji użytkownika.


3. Kadrowanie zgiętym palcem

W Honorze 8 pojawiła się także nowa opcja Knuckle Mode w trybie foto. Działa ona w oparciu o różnice dotyku między różnymi częściami dłoni. Inne wibracje emituje opuszek palca, inne kłykieć, a inne paznokieć. Na tej podstawie możliwe jest przypisanie odrębne funkcje telefonu każdej części dłoni. Od teraz można jednym gestem kadrować zdjęcia, a także dodawać do nich efekty i rysunki.


4. Inteligentna obsługa RTV

Smartfon przyda się nawet w obsłudze domowych sprzętów. W erze smart, posługiwanie się kilkoma urządzeniami na raz – telewizorem, odtwarzaczem DVD i wieżą stereo – nie musi być uciążliwe. Honor 8 został wyposażony w funkcję Smart Control 4.0, bazu...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy