Dołącz do czytelników
Brak wyników

Powstała platforma outsourcingowa dla branży mediowej i marketingowej

Artykuł | 23 stycznia 2017 |
0 369
Na rynku debiutuje 360 Digital Natives – nowa platforma outsourcingowa dla specjalistów oraz firm z branży nowych technologii i mediów.

Na rynku debiutuje 360 Digital Natives – nowa platforma outsourcingowa dla specjalistów oraz firm z branży nowych technologii i mediów.

POLECAMY

Platforma jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę projektowego wsparcia zespołów i działów firm przez wykwalifikowanych specjalistów, bez konieczności zatrudniania pełnoetatowego pracownika. Usługa skierowana jest przede wszystkim do domów mediowych, agencji interaktywnych i kreatywnych, działów marketingu dużych korporacji, audytorów mediowych, a także do małych i średnich przedsiębiorstw. Na czele 360 Digital Natives stoi Żaneta Glinka, od ponad 9 lat związana z branżą interaktywną.

„Środowisko mediowe, poza swoją dużą dynamiką zmian, charakteryzuje się też sezonowością. Stały zespół, który w normalnych warunkach jest w stanie efektywnie realizować wszystkie projekty na czas, może nie być wystarczający do obsługi dodatkowych zleceń lub przygotowania ofert przetargowych w najgorętszych momentach w roku” – wyjaśnia Glinka. – „W takich przypadkach 360 Digital Natives oferuje wsparcie swoich specjalistów. Dajemy możliwość otrzymania doraźnego wsparcia od najlepszych ludzi z branży bez potrzeby oferowania im pełnoetatowej pracy”.

Aby dołączyć do grona specjalistów, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie i podać w nim szczegółowe informacje o swoim doświadczeniu i osiągnięciach zawodowych. Projekt jest adresowany zarówno do freelancerów zainteresowanych nowymi zleceniami, jak i do specjalistów, którzy nie planują zmieniać pracy, a jedynie szukają dodatkowych wyzwań zawodowych.

W momencie pojawienia się zlecenia odpowiadającego preferencjom danego kandydata 360 Digital Natives pośredniczy w kontakcie pomiędzy zleceniodawcą a zleceniobiorcą, a w przypadku zaintere...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy