Positionly i Monitori łączą się w Unamo, tworząc kompleksową platformę dla e-marketerów

Aktualności
Z początkiem 2017 roku Positionly, startup oferujący narzędzia do monitorowania SEO i wsparcia analizy UX, połączył siły z Monitori – platformą do monitoringu social media oraz internetu. Pod szyldem Unamo, obie firmy oferować będą pierwszy tego typu zestaw narzędzi do prowadzenia działań e-marketingowych.

Z początkiem 2017 roku Positionly, startup oferujący narzędzia do monitorowania SEO i wsparcia analizy UX, połączył siły z Monitori – platformą do monitoringu social media oraz internetu. Pod szyldem Unamo, obie firmy oferować będą pierwszy tego typu zestaw narzędzi do prowadzenia działań e-marketingowych.

POLECAMY

Unamo to nowo powstała platforma składająca się z trzech modułów: Unamo SEO (monitorowanie oraz optymalizacja pozycji strony w wyszukiwarkach), Unamo Social Media Monitoring (monitorowanie wzmianek w internecie) oraz Unamo Conversion Web Analytics (optymalizacja konwersji i wsparcie analizy UX). Pozwalają one klientom na prowadzenie zintegrowanych działań marketingowych w jednym ekosystemie.

– Przekształcenie obu firm w Unamo daje nam prawdziwą przewagę konkurencyjną. Postawiliśmy na integrację produktów oraz ich dostępność w obrębie jednej platformy. Dzięki temu możemy zaoferować klientom unikalne i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania – mówi Grzegorz Kazulak, CEO Unamo.

– Dostępność wszystkich usług w jednym interfejsie to ogromna wygoda. Klienci nie muszą już rejestrować się osobno do kilku platform i konfigurować każdej z nich pod swoje potrzeby. Jeden ekosystem pozwala w sposób prostszy, oszczędniejszy, szybszy, a przede wszystkim efektywniejszy prowadzić działania e-marketingowe – dodaje Hubert Wydrych, Head of Product, Unamo Social Media.

Unamo oferuje szeroki zakres funkcji w kilku opcjach abonamentowych, dzięki czemu z narzędzi korzystać mogą zarówno małe firmy, które stawiają pierwsze kroki na rynku, jak i duże korporacje czy doświadczeni marketerzy.

– Chcąc rozszerzyć portfolio narzędzi e-marketingowych, rozmawialiśmy z wieloma firmami w segmencie monitoringu mediów.  Zgodnie uznaliśmy, że Monitori to najbardziej obiecujący partner z ogromnym potencjałem. Firma śledzi największą liczbę polskojęzycznych wypowiedzi, a także jako pierwsza w Polsce oferuje monitoring obrazu, który pozwala wychwytywać np. logotypy marek na materiałach graficznych – wyjaśnia Grzegorz Kazulak, CEO Unamo.

W nowo powstałej strukturze, CEO Unamo został dotychczasowy CEO Positionly Grzegorz Kazulak. Hubert Wydrych, CEO Monitori pełni funkcję Head of Product, Unamo Social Media.

Unamo sukcesywnie rozbudowywać będzie swoją ofertę o kolejne narzędzia, a nowości można spodziewać się jeszcze w tym roku. W skład nowej platformy wchodzi także przejęta przez Positionly w grudniu 2016 firma UsabilityTools, jako moduł Unamo Conversion.


Więcej informacji można znaleźć na stronie www.unamo.com.

Positionly to założony w 2013 rok...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy