Portal Outsourcingowy się zmienia

Aktualności
Prowadzenie bloga, umieszczanie informacji prasowych i ogłoszeń o wolnych miejscach pracy to trzy nowe funkcje i zarazem możliwości współredagowania przez użytkowników treści portalu OutsourcingPortal. To także szansa dla firm i ekspertów branżowych na szybkie dotarcie do szerokiego grona zainteresowanych tematyką nowoczesnych usług dla biznesu.

Prowadzenie bloga, umieszczanie informacji prasowych i ogłoszeń o wolnych miejscach pracy to trzy nowe funkcje i zarazem możliwości współredagowania przez użytkowników treści portalu OutsourcingPortal. To także szansa dla firm i ekspertów branżowych na szybkie dotarcie do szerokiego grona zainteresowanych tematyką nowoczesnych usług dla biznesu.

POLECAMY

OutsourcingPortal to informacyjny portal internetowy. Obok artykułów, aktualności, zdjęć, filmów i nagrań audio dotyczących najważniejszych wydarzeń związanych z nowoczesnymi usługami dla biznesu,  na łamach portalu merytoryczne treści publikują także członkowie Klubu Outsourscingu Fundacji Pro Progressio, w ramach którego zrzeszane są podmioty i organizacje z branży outsourcingowej oraz jej otoczenia. Od początku sierpnia, po zalogowaniu do OutsourcingPortal, użytkownicy – eksperci branżowi i firmy należące do Klubu Outsourcingu - mają możliwość prowadzenia bloga i publikowania komunikatów prasowych, uczestnicząc tym samym w tworzeniu treści pojawiających się na łamach serwisu.

Bloguj z OutsourcingPortal

Prowadzenie bloga to funkcja, która umożliwia firmom należącym do Klubu Outsourcingu oraz indywidualnym ekspertom komentowanie, wyjaśnianie i opisywanie zagadnień z branży Outsourcingu. Firmowy blog prowadzony w OutsourcingPortal jest szansą na dotarcie do klientów, inwestorów i kontrahentów branżowych. Dodatkowo może spełnić rolę nie tylko marketingową, ale też PR-ową. Co ważne, merytoryczny i poparty wiedzą blog, pokaże konkretną firmę jako miejsce pełne specjalistów znających od podszewki branżę, którą się zajmują. Warto rozpocząć blogowanie i przekonać się, że w krótkim czasie można zbudować zaufanie i renomę nie tylko wśród obecnych klientów czy inwestorów, ale także pozyskać czytelników mogących tymi klientami lub inwestorami zostać. Blog ekspercki w OutsourcingPortal buduje pozycję eksperta, dając możliwość komentowania „na bieżąco” wydarzeń związanych z tematyką Outsourcingu. Skupienie dyskusji wokół tematów pojawiających się na blogu sprawi, że jego autor zacznie być postrzegany, jako ekspert w danej dziedzinie. Forma osobistego przekazu bloga, zazwyczaj mniej oficjalna niż inne media, też sprzyja „personalizacji” autora i jego identyfikacji jako eksperta.

Rekrutuj z OutsourcingPortal

Dzięki tej funkcji pracodawca może w portalu OutsourcingPortal umieścić ogłoszenie o rozpoczętej rekrutacji i szybko dotrzeć do sporej grupy specjalistów poszukujących pracy. Informowanie o wolnych etatach w portalu branżowym, jakim jest OutsourcingPortal, wpływa na efektywność poszukiwań, daje szansę dotarcia do osób poszukujących nowych wyzwań i otwartych na podjęcie pracy w każdym miejscu - nie tylko w Polsce ale i poza jej granicami. Zwiększa to znacznie prawdopodobieństwo znalezienia osoby, która faktycznie spełni oczekiwania i sprawdzi się na objętym przez nią stanowisku.

Prowadź biuro prasowe w OutsourcingPortal

Trzecią dostępną w portalu OutsourcingPortal funkcją jest możliwość publikowania treści informacji prasowych. Ich umieszczanie na łamach OutsourcingPortal pozwoli innym jego użytkownikom dowiedzieć się więcej o firmie, oferowanych produktach czy usługach. Prowadzenie biura prasowego w portalu to dodatkowa możliwość stałego promowania firmy w szerokim gronie zainteresowanych tematyką Outsourcingu. Istotne jest, że to autor umieszczanego materiału decyduje o jego treści i w dowolny sposób go redaguje. Natomiast redakcja p...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy