Pod ochroną szkła

Aktualności
Bezpieczeństwo ludzi i ich mienia jest prawem przynależnym każdemu. Niestety w obecnych, niespokojnych czasach coraz częściej zagrożeni jesteśmy aktami terroru czy też wandalizmu i konieczne jest stosowanie rozwiązań prewencyjnych. Z powodzeniem i rosnącą popularnością służą temu m. in. złożone systemy szklane chroniące przed włamaniami, ostrzałem a nawet wybuchami używane w różnych budynkach i miejscach użyteczności publicznej.

Bezpieczeństwo ludzi i ich mienia jest prawem przynależnym każdemu. Niestety
w obecnych, niespokojnych czasach coraz częściej zagrożeni jesteśmy aktami terroru czy też wandalizmu i konieczne jest stosowanie rozwiązań prewencyjnych.
Z powodzeniem i rosnącą popularnością służą temu m. in. złożone systemy szklane chroniące przed włamaniami, ostrzałem a nawet wybuchami używane w różnych budynkach i miejscach użyteczności publicznej.

POLECAMY

 

W naszym otoczeniu, szczególnie w przestrzeniach wielkomiejskich nie brakuje miejsc narażonych na różnorakie niebezpieczeństwa - od włamań do ataków terrorystycznych włącznie. Są nimi m.in. banki, ambasady, konsulaty, posterunki policji, więzienia i różne organizacje wojskowe. Na co dzień znacznie częstszymi gośćmi jesteśmy w różnych miejscach publicznych takich jak lotniska, stacje kolejowe czy też biura. Wszędzie tam niezbędne jest stosowanie różnorakich zabezpieczeń realnie chroniącyc...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!

Przypisy