Płatności w lodówkach? Teraz to możliwe!

Aktualności
Zdrowe jedzenie na wyciągnięcie ręki? Oczywiście! Dzięki współpracy FitBoxy, BLIKA i Tpay.com już dziś kupisz świeży i zdrowy posiłek nie wychodząc z biura!

Wdrożenie Tpay.com

POLECAMY

Płatności bezgotówkowe szturmem zdobyły serca Polaków – podobnie jak zdrowa i ekologiczna żywność, która jest absolutnym must have w każdej firmie. Fast foody i niezdrowe napoje już dawno odeszły w niepamięć! Tpay.com postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie wygodę i szybkość transakcji, a także zdrowe i wartościowe posiłki, wdrażając szybkie płatności w lodówkach – FitBoxy, które na pierwszy rzut oka mogą przypominać automaty z przekąskami. To jednak tylko pozory! W środku znajdziesz zdrowe i smaczne posiłki, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Lodówka otwarta na Twoje potrzeby

FitBoxy to inteligentne lodówki umożliwiające zakup fit produktów w Twoim miejscu pracy. To rozwiązanie idealne dla każdej  firmy, która dba o swoich pracowników. Posiłki i przekąski z lodówek FitBoxy charakteryzuje wysoka jakość oraz świeże i naturalne składniki.

Korzyści jest więcej:

  • Zbilansowana dieta w nowoczesnym wydaniu.
  • Prosta w obsłudze lodówka.
  • Intuicyjny zakup BLIKIEM.
  • Posiłek o dowolnej porze i w kilka minut.

Jak być fit z BLIK?

Dzięki Tpay.com za zamówione produkty w lodówkach FitBoxy zapłacisz teraz bezgotówkowo BLIKIEM. Wystarczy wybrać dowolny produkt. Wygenerować kod BLIK w aplikacji mobilnej swojego banku i wpisać go na panelu lodówki w celu finalizacji transakcji. Teraz wystarczy już tylko odebrać zakupiony produkt. Bycie fit jeszcze nigdy nie było tak proste!

Tpay.com stawia na innowacje. Realizujemy coraz więcej projektów, które wykraczają poza standardową obsługę e-Commerce. Dostarczamy rozwiązania płatnicze tam gdzie klienci naszych partnerów oczekują wygody, szybkości i bezpieczeństwa. BLIK sprawdził się już w ś...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy