Dołącz do czytelników
Brak wyników

Platforma PayeezySM od First Data Polska już dostępna dla sklepów na Magento

Artykuł | 2 kwietnia 2015 |
0 285
Firma Bold Brand Commerce przygotowała na zlecenie First Data Polska bezpłatny moduł płatności Magento PayeezySM o rozszerzonej funkcjonalności.

Firma Bold Brand Commerce przygotowała na zlecenie First Data Polska bezpłatny moduł płatności Magento PayeezySM o rozszerzonej funkcjonalności.

Dzięki temu każdy sklep internetowy, oparty o platformę Magento, można całkowicie za darmo zintegrować z systemem płatności online Payeezy oraz korzystać z rozbudowanej funkcjonalności modułu. A to oznacza nową jakość użytkowania dla klientów i właścicieli
e-sklepów.

Szybszy i prostszy proces obsługi zamówienia

Moduł Magento Payeezy poza podstawową funkcjonalnością, dostępną również u innych podmiotów zajmujących się realizacją transakcji elektronicznych, został rozbudowany o dodatkowe funkcje usprawniające proces obsługi zamówienia. Do każdego potwierdzenia transakcji wysłanego jako wiadomość e-mail dodawany jest odnośnik „Zapłać teraz”. Po kliknięciu w odnośnik klient zostaje automatycznie przekierowany na stronę First Data Polska, na której może dokonać płatności za zamówienie. Dodatkowo odnośnik „Zapłać teraz” jest widoczny w szczegółach zamówienia na koncie klienta.

Ale to nie wszystko. Klient może także unieważnić oczekujące na płatność zamówienia. Standardowo w Magento taką operację wykonuje tylko administrator z poziomu panelu administracyjnego. W przypadku modułu Magento Payeezy anulowanie zamówienia jest dostępne z poziomu konta klienta sklepu.

Intuicyjna obsługa transakcji odrzuconych

Jeżeli z jakichś względów (brak środków na koncie, błędnie wpisany numer karty, itp.) transakcja zakończy się niepowodzeniem, moduł wyświetla stronę błędu z dodatkowymi opcjami: „zapłać ponownie”, „zamów ponownie” lub „anuluj zamówienie”. Klient sklepu otrzymuje również informacje o powodzie odrzucenia transakcji i może zadecydować
o dalszej ścieżce zakupowej.

Jeszcze większe możliwości konfiguracji

W panelu administracyjnym sklepu administrator (właściciel sklepu lub użytkownik z prawem dostępu do konfiguracji sklepu) ma możliwość przeglądania komunikatów otrzymywanych od First Data Polska związanych z realizacją płatności. Konfiguracji podlega także funkcja automatycznego wysyłania maili potwierdzających przyjęcie zamówienia do realizacji. Treść wiadomości jest edytowalna i zależy od administratora sklepu.

W zależno...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy