Dołącz do czytelników
Brak wyników

Platforma PayeezySM od First Data Polska już dostępna dla sklepów na Magento

Artykuł | 2 kwietnia 2015 |
0 385
Firma Bold Brand Commerce przygotowała na zlecenie First Data Polska bezpłatny moduł płatności Magento PayeezySM o rozszerzonej funkcjonalności.

Firma Bold Brand Commerce przygotowała na zlecenie First Data Polska bezpłatny moduł płatności Magento PayeezySM o rozszerzonej funkcjonalności.

POLECAMY

Dzięki temu każdy sklep internetowy, oparty o platformę Magento, można całkowicie za darmo zintegrować z systemem płatności online Payeezy oraz korzystać z rozbudowanej funkcjonalności modułu. A to oznacza nową jakość użytkowania dla klientów i właścicieli
e-sklepów.

Szybszy i prostszy proces obsługi zamówienia

Moduł Magento Payeezy poza podstawową funkcjonalnością, dostępną również u innych podmiotów zajmujących się realizacją transakcji elektronicznych, został rozbudowany o dodatkowe funkcje usprawniające proces obsługi zamówienia. Do każdego potwierdzenia transakcji wysłanego jako wiadomość e-mail dodawany jest odnośnik „Zapłać teraz”. Po kliknięciu w odnośnik klient zostaje automatycznie przekierowany na stronę First Data Polska, na której może dokonać płatności za zamówienie. Dodatkowo odnośnik „Zapłać teraz” jest widoczny w szczegółach zamówienia na koncie klienta.

Ale to nie wszystko. Klient może także unieważnić oczekujące na płatność zamówienia. Standardowo w Magento taką operację wykonuje tylko administrator z poziomu panelu administracyjnego. W przypadku modułu Magento Payeezy anulowanie zamówienia jest dostępne z poziomu konta klienta sklepu.

Intuicyjna obsługa transakcji odrzuconych

Jeżeli z jakichś względów (brak środków na koncie, błędnie wpisany numer karty, itp.) transakcja zakończy się niepowodzeniem, moduł wyświetla stronę błędu z dodatkowymi opcjami: „zapłać ponownie”, „zamów ponownie” lub „anuluj zamówienie”. Klient sklepu otrzymuje również informacje o powodzie odrzucenia transakcji i może zadecydować
o dalszej ścieżce zakupowej.

Jeszcze większe możliwości konfiguracji

W panelu administracyjnym sklepu administrator (właściciel sklepu lub użytkownik z prawem dostępu do konfiguracji sklepu) ma możliwość przeglądania komunikatów otrzymywanych od First Data Polska związanych z realizacją płatności. Konfiguracji podlega także funkcja automatycznego wysyłania maili potwierdzających przyjęcie zamówienia do realizacji. Treść wiadomości jest edytowalna i zależy od administratora sklepu.

W zależności od potrzeb i polityki sprzedażowej działanie modułu można uzależnić od krajów (wybrać tylko te, które nas interesują) oraz określić przedział całkowitej wartości zamówienia, dla którego możliwa jest płatność poprzez moduł.

Nieograniczone możliwości płatności

Moduł Magento Payeezy obsługuje płatności popularnymi kartami kredytowymi, kartami debetowymi, szybkimi e-przelewami w 20 polskich bankach. Ponadto sklepy internetowe z zaimplementowanym rozwiązaniem Payeezy mogą udostępnić płatność...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy