Dołącz do czytelników
Brak wyników

Nowości z branży

3 października 2019

Pipeline Summit z bogatszą ofertą dla głodnych wiedzy. Wystartowała rejestracja na konferencję o sprzedaży online

0 539

Szeroko pojęta tematyka digital sales znalazła się na celowniku najlepszych międzynarodowych prelegentów, którzy jesienią przyjadą do Gdyni na Pipeline Summit. Wystartowała rejestracja na konferencję. Wydarzenie zaplanowano na 8 i 9 października. W programie warsztaty i wystąpienia merytoryczne zgodne z ideą #nomarketingbullshit. Na scenie pojawią się m.in. eksperci z Piktochart i Brand24.

Krzysztofik, Yevishkin, Regev – nazwiska prelegentów potwierdzone

POLECAMY

Agenda wydarzenia zapełnia się nazwiskami ekspertów, którzy opowiedzą o wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań usprawniających sprzedaż online B2C/B2B. Prelegenci posłużą się sprawdzonymi strategiami z własnego podwórka, a na tapet wezmą automatyzację sprzedaży, domykanie transakcji, tworzenie lejka online czy budowę ścieżki zakupowej użytkownika. Agendę można sprawdzić na stronie konferencji - pipelinesummit.com

Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się m.in. Agata Krzysztofik (Piktochart) posiadająca 10-letnie doświadczenie w opracowywaniu i realizacji strategii rozwoju w takich firmach jak Google, SimScale oraz Groove.

Warto zajrzeć również na wystąpienie Yama Regeva, współzałożyciela i CEO Zest.is, szybko rozwijającej się, platformy do budowania wiedzy dla profesjonalistów.

Swoją obecność na Pipeline Summit potwierdził również Henrique Moniz de Aragão z G2.com. Henrique zbudował zespoły sprzedaży, które doprowadziły do przejęcia jego firmy przez Accenture w 2015 roku, utworzyły i zwiększyły liczbę nowych zespołów sprzedaży w Europie w tempie 100% wzrostu przychodów.

Z marketera w sprzedawcę i konsultanta ze startupowym drygiem - tak mówi o sobie Łukasz Maroszczyk, kolejny prelegent Pipeline Summit. W Signify wprowadził Social Selling do globalnego ekosystemu firmy. Zdobywał doświadczenie w takich markach jak Procter & Gamble, HSBC Bank czy The Prudential Assurance Company.

Pozostałe nazwiska, to m.in.: Ben Blanki (promo.com), Constantine Yevishkin (Tribe47), Mick Griffin (Brand24), Bartosz Majewski i Jacek Bartczak (Casbeg), Przemysław Simon Stanisz (NorthStar Consulting) oraz Anna Ratajczak-Piotrowska i Anna Skóra (Beeffective).

Warsztaty podczas Pipeline Summit

Zaproszeni eksperci skupią się w 100% na przekazaniu sprawdzonej, merytorycznej i użytecznej wiedzy, z...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy