Dołącz do czytelników
Brak wyników

Nowości z branży

4 czerwca 2019

Bluerank i Avalon oferują wspólną obsługę Google Analytics 360 i Google Cloud Platform

0 551

Bluerank, Google Marketing Platform Sales Partner oraz Avalon by Devoteam, Google Cloud Premier Partner nawiązują współpracę w celu kompleksowej obsługi projektów biznesowych opartych o technologie Google.

Rozwiązania Google klasy enterprise - Google Analytics 360 i Google Cloud Platform - zwykle wspólnie funkcjonują w zastosowaniach biznesowych. Połączenie kompetencji i know-how ekspertów obu certyfikowanych partnerów Google oraz ścisła współpraca projektowa ma przynieść efekty synergii od samego początku wdrożenia obu technologii w organizacji, która z nich korzysta.

POLECAMY

Wierzę, iż przechowywanie i przetwarzanie coraz większej ilości danych w chmurze jest nieuniknione. Bluerank jest certyfikowanym partnerem Google w zakresie technologii analitycznych i marketingowych. Chmura, a dokładniej Google Cloud Platform, stanowi idealne uzupełnienie dla oferowanego przez nas Google Analytics 360 i vice versa. Dlatego postawiliśmy na współpracę, synergię oferty i usług z Avalon, jednego z najbardziej doświadczonych na świecie partnerów Google Cloud Platform.

Zbigniew Nowicki, Co Managing Director, Bluerank

Dla Avalon by Devoteam impulsem do zawiązania każdego partnerstwa są wymierne korzyści dla naszych Klientów. Nasza współpraca z Bluerank idealnie pasuje do tego modelu. Dla firm, z którymi współpracujemy, ale także dla całego środowiska biznesowego w Polsce to dobra wiadomość - połączona moc Google Analytics 360 i Google Cloud Platform dostarcza wiedzy i pozwala podejmować lepsze decyzje. Decyzje oparte o zgromadzone dane...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy