Pierwszy we Wrocławiu niepubliczny szpital ginekologiczno-położniczy

Aktualności
W drugim kwartale 2015 roku w nowo wybudowanym budynku przy ul. Borowskiej we Wrocławiu ruszy pierwszy w mieście niepubliczny szpital ginekologiczno-położniczy.

W drugim kwartale 2015 roku w nowo wybudowanym budynku przy ul. Borowskiej we Wrocławiu ruszy pierwszy w mieście niepubliczny szpital ginekologiczno-położniczy.

POLECAMY

 

 

Potrzebę powstania nowoczesnej i luksusowej prywatnej kliniki ginekologiczno-położniczej zauważyli inwestorzy związani z Centrum Zdrowia Medfemina – prywatną przychodnią dla kobiet, która od trzech lat z powodzeniem funkcjonuje na Krzykach. Klinika zapełni istotną lukę na wrocławskim rynku medycznym – obecnie we Wrocławiu rodzić można wyłącznie w placówkach publicznych.

 

Kadrę nowego szpitala stanowić będzie sprawdzony i wysoko wykwalifikowany zespół, złożony głównie z lekarzy pracujących w Centrum Zdrowia Medfemina. Placówka będzie dysponować komfortową salą porodową, dostosowaną do porodów rodzinnych, oraz salą cięć cesarskich, wyposażoną w nowoczesny sprzęt medyczny. Najnowszej generacji system wentylacji i dezynfekcji zapewni wysoką czystość i sterylność zabiegów. Dostępne będą zróżnicowane metody łagodzenia bólu, zarówno tradycyjne (piłka, worek sako, masaż, woda), jak i nowoczesne (TENS, Entonox, znieczulenie zewnątrzoponowe).

 

Szpital będzie wyposażony także w dwuosobową salę intensywnego nadzoru pooperacyjnego oraz salę dla noworodków, wymagających intensywnej opieki poporodowej, wyposażoną w nowoczesne inkubatory oraz urządzenia resuscytacyjne.

Jako pierwszy we Wrocławiu, szpital posiadać będzie inteligentny system przywołujący dla personelu, który znacznie usprawnia pracę lekarzy i skraca czas reakcji w sytuacji, wymagającej natychmiastowej mobilizacji zespołu.

 

Wszystkie pomieszczenia szpitala będą klimatyzowane. W klinice przewidziano łącznie 11 miejsc w luksusowych jedno- lub dwuosobowych pokojach, wyposażonych w łazienki i kąciki do pielęgnacji noworodków. W ramach pobytu, pacjentki otrzymają specjalnie skomponowane menu z możliwością indywidualnego doboru diety.

 

W ofercie szpitala dostępne będą pakiety usług dostosowane do potrzeb pacjentek. Aby zmaksymalizować ich bezpieczeństwo i komfort, na jedną osobę będzie przypadać dużo wyższa liczba personelu niż w szpitalach publicznych. Przewiduje się również 24-godzinną opiekę indywidualną, a także...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy