Pięć korzyści z kart przedpłaconych

Aktualności
Przedpłacona Karta Premiowa Sodexo Benefits and Rewards Services to propozycja dla firm szukających skutecznych i nowoczesnych narzędzi wsparcia sprzedaży i atrakcyjnych nagród w programach lojalnościowych. Rozwiązanie to jest praktyczne i efektywne zarówno dla zamawiającego jak i dla użytkownika, a dodatkowo gwarantuje dostęp do szerokiej oferty promocyjnej.  
Przedpłacona Karta Premiowa Sodexo Benefits and Rewards Services to propozycja dla firm szukających skutecznych i nowoczesnych narzędzi wsparcia sprzedaży i atrakcyjnych nagród w programach lojalnościowych. Rozwiązanie to jest praktyczne i efektywne zarówno dla zamawiającego jak i dla użytkownika, a dodatkowo gwarantuje dostęp do szerokiej oferty promocyjnej.  

Karta Premiowa rokrocznie znajduje się w gronie najbardziej oczekiwanych form nagradzania we wszystkich rodzajach działań lojalnościowych. Dlatego, każda nowoczesna firma planująca prowadzić  program lojalnościowy czy wsparcia sprzedaży powinna wziąć ją pod uwagę konstruując katalog nagród. Beneficjenci programów lojalnościowych oczekują od organizatorów coraz więcej. Już nie tylko chcą szybkiego i łatwego dostępu do szerokiego katalogu nagród, ale coraz częściej liczą też na możliwości samodzielnego wyboru swojej wymarzonej nagrody. Rozwiązaniem, które odpowiada na to zapotrzebowanie jest Karta Premiowa Sodexo.

Oszczędność czasu i pieniędzy 
Dzięki Karcie Premiowej Sodexo przedsiębiorcy w łatwy sposób mogą oszczędzać swój cenny czas. Nie muszą się zastanawiać  w jaki sposób obdarować poszczególnych klientów i kontrahentów, aby trafić w ich indywidualne potrzeby i preferencje. Również trud wyboru atrakcyjnej nagrody zostaje przerzucony na obdarowanych - to oni decydują o tym, co sprawi im największą radość. Krótki jest też czas realizacji zamówienia kart. Jeśli firma decyduje się na proponowany przez Sodexo standardowy wizerunek karty, to otrzyma swoje zamówienie już w 48 godzin. Korzystanie z Karty Premiowej Sodexo nie generuje dodatkowych kosztów. Opłata związana z aktywowaniem dotyczy tylko pierwszego użycia, natomiast później można jej używać i doładowywać wielokrotnie już bez żadnych dodatkowych wydatków. Jest to szczególnie ważne w przypadku długofalowych, wieloetapowych programów lojalnościowych, w których nagrody przekazywane są zwycięzcom więcej niż raz. Oszczędnością jest także logistyka karty - jej dostarczenie do odbiorcy jest szybkie, proste i tanie. Ponadto, dzięki temu rozwiązaniu znika również problem z magazynowaniem i logistyką nagród. 

Bezpieczeństwo i wygoda
Podstawową zaletą tego produktu jest uniwersalność oraz nowoczesna, trwała i atrakcyjna forma. Karta Premiowa oparta jest na platformie VISA, co gwarantuje możliwość skorzystania z niej w 350 tysiącach punktów jej akceptantów w całej Polsce, ale w zależności od potrzeb klienta można ją zawęzić do kilku lub jednej z branż np. motoryzacyjnej, RTV-AGD czy Travel&Beauty. Dodatkowo, karta daje dostęp do licznych zniżek, a także umożliwia realizację płatności w Internecie oraz wypłatę gotówki z bankomatów. 

Karta jest narzędziem bezpiecznym – wydatki można w pełni kontrolować dzięki możliwości sprawdzania salda i historii transakcji zarówno przez Internet - za pośrednictwem strony www.dlaciebie.sodexo.pl, jak i w bankomatach, a w razie zgubienia, przedpłaconą Kartę Premiową Sodexo można w każdej chwili zastrzec. Dodatkowo, każda płatność jest sprawdzana w systemie bankowym – nie można dokonać płatności gdy karta jest zastrzeżona ani gdy brakuje na niej środków. 

Wsparcie nowoczesnego wizerunku 
Karta Premiowa Sodexo to narzędzie nie tylko praktyczne, ale też efektowne. Z myślą o swoich klientach, dla których pozytywny wizerunek jest prio...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy