Dołącz do czytelników
Brak wyników

Pięć gwiazdek dla urządzenia WatchGuard Firebox T30

Artykuł | 23 czerwca 2016 |
0 409
Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o przyznaniu urządzeniu WatchGuard Firebox® T30 Unified Threat Management (UTM) najwyższych możliwych not w testach opublikowanych przez S.C. Magazine oraz IT Pro UK.

Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje o przyznaniu urządzeniu WatchGuard Firebox® T30 Unified Threat Management (UTM) najwyższych możliwych not w testach opublikowanych przez S.C. Magazine oraz IT Pro UK.

POLECAMY

Urządzenie UTM nagrodzone zostało za funkcjonalność oraz łatwość wdrożenia i zarządzania zarówno w przypadku małych i średnich firm, jak i przedsiębiorstw rozproszonych. Według IT Pro UK Firebox T30 jest wysoce rekomendowanym rozwiązaniem bezpieczeństwa dla rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniającym wysoką wydajność za atrakcyjną cenę. Jak dodaje SC Magazine "Jeśli zaliczasz się do MŚP, to urządzenie musi zwrócić na siebie twoją uwagę."


"MŚP i przedsiębiorstwa rozproszone potrzebują rozwiązań bezpieczeństwa najlepszej klasy, które mogą być zarządzane w sposób łatwy, nie wymagający stałego nadzoru zespołów IT” powiedział Brendan Patterson, Dyrektor Zarządzania Produktami WatchGuard. Takie zadanie realizuje wielokrotnie nagradzana platforma WatchGuard Dimension, która stanowi scentralizowany system raportowania, wizualizacji systemu i zarządzania. Jak dodaje Brendan Patterson „Dbamy o to, by nasze urządzenia były łatwe do wdrożenia, zarządzania i ogólnie dostępne dla przedsiębiorstw każdej wielkości. Opinie otrzymane od S.C. Magazine i IT PRO UK potwierdzają, że użytkownicy końcowi otrzymują zabezpieczenie najwyższej jakości, które skutecznie pomaga chronić ich sieć firmową."

Firebox T30 może być stosowane jako samodzielne rozwiązanie lub centralnie zarządzane z siedziby firmy. Elastyczne narzędzia do zarządzania i technologia WatchGuard  RapidDeploy™ umożliwiają administratorom szybką konfigurację urządzenia Firebox w zdalnych lokalizacjach, więc firmy mogą zapewnić ochronę ich pracowników wszędzie tam gdzie jest taka potrzeba. Platforma WatchGuard Dimension, która zapewnia wgląd w czasie rzeczywistym w działalności sieci i incydenty sieciowe jest wliczona w cenę, bez dodatkowych kosztów. WatchGuard Firebox T30 zapewnia do 1.2 Gb/s przepustowości zapory i jest dostępny w wersji przewodowej i bez...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy