PAYBACK nowym klientem optivo

Aktualności
PAYBACK rozpoczął współpracę z optivo, ekspertem ds. e-mail i omnichannel marketingu. Decydującymi czynnikami, które miały wpływ na wybór optivo przez PAYBACK, były techniczne możliwości narzędzia optivo® broadmail oraz doskonałej jakości obsługa klienta. PAYBACK, korzystając z optivo® broadmail, wysyłać będzie spersonalizowane kampanie e-mail marketingowe, a nad całością działań czuwać będzie zespół consultingowy optivo.   E-mail jest dla PAYBACK jednym z najważniejszych kanałów komunikacji marketingowej z klientami. Firma regularnie wysyła uczestnikom programu informacje o nowościach i możliwych do odebrania nagrodach. Ważnym czynnikiem, decydującym o wyborze usługodawcy do prowadzenia tego rodzaju komunikacji przez PAYBACK, było zaawansowane technologicznie narzędzie optivo® broadmail. Ponadto optivo, wspólnie z PAYBACK, pracować będzie nad rozwojem platformy tak, aby sprostać najbardziej wymagającym scenariuszom ścieżki zakupowej klienta. Nie bez znaczenia okazała się również wysoka jakość usług oraz znakomita obsługa klienta, którą zapewnia zespół ekspertów optivo. Współpraca pomiędzy firmami ma zakres międzynarodowy i może być realizowana w kolejnych krajach.
PAYBACK rozpoczął współpracę z optivo, ekspertem ds. e-mail i omnichannel marketingu. Decydującymi czynnikami, które miały wpływ na wybór optivo przez PAYBACK, były techniczne możliwości narzędzia optivo® broadmail oraz doskonałej jakości obsługa klienta. PAYBACK, korzystając z optivo® broadmail, wysyłać będzie spersonalizowane kampanie e-mail marketingowe, a nad całością działań czuwać będzie zespół consultingowy optivo.  

E-mail jest dla PAYBACK jednym z najważniejszych kanałów komunikacji marketingowej z klientami. Firma regularnie wysyła uczestnikom programu informacje o nowościach i możliwych do odebrania nagrodach. Ważnym czynnikiem, decydującym o wyborze usługodawcy do prowadzenia tego rodzaju...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów
Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!

Przypisy