Ostatnie tegoroczne spotkanie z cyklu Innovation Lab

Aktualności
We wrześniu odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Innovation Lab, organizowane przez Havas Media Group. Tym razem tematem przewodnim warsztatów, które odbędą się 28 września 2016 r., będzie hasło: Czy technologia zrewolucjonizuje sport?
We wrześniu odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Innovation Lab, organizowane przez Havas Media Group. Tym razem tematem przewodnim warsztatów, które odbędą się 28 września 2016 r., będzie hasło: Czy technologia zrewolucjonizuje sport?


Innovation Lab to cykl otwartych spotkań w formie prelekcji połączonych z warsztatami, którego celem jest  przybliżenie narzędzi oraz rozwiązań innowacyjnej komunikacji marketingowej klientom i partnerom Havas Media Group. Tym razem, eksperci marketingu sportowego będą opowiadać o temacie przewodnim spotkania, czyli technologii w służbie sportu.

– Podczas ostatniego spotkania Innovation Lab w czerwcu dużo mówiliśmy o opowiadaniu angażujących, emocjonujących historii. Źródłem takich, nieraz skrajnie emocjonalnych, historii może być sport. Współczesny sport to jednak nie tylko wysiłek sportowców i ich trenerów. Na ich wyniki ogromny wpływ mają zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz sztab ludzi od analizy danych. Widzowie zaś, uzbrojeni w smartfony i smart TV, mogą uczestniczyć w rozrywce na zupełnie nowym, wyższym poziomie. O tym wszystkim będziemy mówić  podczas najbliższego spotkania Innovation Lab – powiedział Dominik Komar, Innovation Lab.

Wrześniowe spotkanie Innovation Lab ma na celu pokazanie, że sport to tak samo optymalny kanał dotarcia do odbiorców, jak promocja w tradycyjnych kanałach marketingowych. Podczas wydarzenia, goście będą mogli dowiedzieć się o innowacyjnym wykorzystaniu w komunikacji sportowych gier mobilnych, aplikacji do oglądania meczów czy takich, które służą do znalezienia partnera do uprawiania sportu. Ponadto, na wszystkich uczestników czekają symulatory sportowe oraz możliwość przetestowania nowych technologii treningowych.

Spotkanie Innovation Lab odbędzie się 28 września 2016 r. na ul. Mysiej 3 w Warszawie. W ramach wydarzenia zaplanowane są prelekcje oraz warsztaty, dzięki czemu możliwe będzie uzyskanie wiedzy i jej wykorz...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy