Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

7 listopada 2017

OSOM STUDIO X BergHOFF

0 609
Czym BergHOFF ujął miłośników gotowania z ponad 50 krajów świata? Nowoczesnym designem i funkcjonalnością, która obok dobrego smaku jest niezbędnym składnikiem każdej kuchni. O to, by o jakości produktów dowiedziało się jeszcze więcej entuzjastów kuchni, zadba teraz agencja interaktywna OSOM STUDIO.

Kuchnia to serce każdego domu, a belgijska marka BergHOFF dobrze wie, jak przyspieszyć jego bicie. Najwyższej jakości materiały oraz nowoczesne wzornictwo sprawiają, że od ponad 20 lat marka znajduje swoich fanów niemal we wszystkich krajach świata. Naczynia i akcesoria kuchenne brandu od lat zdobywają także najważniejsze branżowe nagrody. Red Dot Design Award czy IF Design Award są nie tylko najlepszą gwarancją jakości produktów, ale przede wszystkim wyróżnieniem dla designerów marki, którzy sprawiają, że gotowanie -  obok smaku - nabiera również stylu.

POLECAMY

Aby wypromować swoje produkty na polskim e-rynku, marka nawiązała współpracę z agencją interaktywną OSOM STUDIO. Specjaliści zajmą się kompleksową obsługą BergHOFF w sieci - współpraca obejmie zarówno zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową obejmują kilka sieci, jak i prowadzenie komunikacji brandu w social mediach. Takie holistyczne i wzajemnie uzupełniające się działania pozwolą na zbudowanie długotrwałych relacji ze wszystkimi amatorami kuchni, a to właśnie dla nich, z na...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy