Dołącz do czytelników
Brak wyników

OSOM STUDIO wydało darmowy przewodnik po Facebook&Instagram Ads

Artykuł | 30 maja 2017 |
0 430
Agencja Interaktywna OSOM STUDIO wydała darmowy “Miniprzewodnik po Facebook & Instagram Ads”. Publikację można już pobrać na stronie internetowej agencji.

Agencja Interaktywna OSOM STUDIO wydała darmowy “Miniprzewodnik po Facebook & Instagram Ads”. Publikację można już pobrać na stronie internetowej agencji.

POLECAMY

 

Facebook to nie tylko jeden z największych serwisów społecznościowych na świecie, ale też druga - zaraz po Google - największa internetowa sieć reklamowa. To, co wyróżnia reklamy na Facebooku to przede wszystkim możliwość bardzo precyzyjnego, wąskiego targetowania, dowolność jeśli chodzi o sposób rozliczania reklam oraz bardzo szeroki wybór samych formatów reklamowych. Odpowiednie dopasowanie kreacji do celu reklamodawcy pomaga w realizacji strategicznych założeń i jednocześnie wpływa na optymalizację kosztów kampanii.

 

Aby pomóc w lepszym poznaniu możliwości reklamowych Facebooka, w planowaniu skuteczniejszych kampanii reklamowych, specjaliści z OSOM STUDIO postanowili wydać “Miniprzewodnik po Facebook & Instagram Ads”. Na 40 stronach zamieszczono spis wszystkich dostępnych obecnie na Facebooku formatów reklamowych, a także opisy poszczególnych z nich. Materiały wzbogacono również o praktyczne porady sformułowane na bazie doświadczeń marketerów agencji oraz liczne grafiki ilustrujące przykłady dobrych praktyk. A wszystko to w jednym podręcznym i przejrzystym dokumencie.

 

Lektura przewodnika poszerzy więc zarówno teoretyczną wiedzę na temat Facebook & Instagram Ads, a także pozytywnie wpłynie na praktyczne umiejętności czytających. Nawet jeśli osoba czytająca...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy