OSOM STUDIO wydało darmowego e-booka o Instagramie

Aktualności
Agencja Interaktywna OSOM STUDIO wydała darmowego e-booka. “Instagram dla biznesu. Kompleksowy przewodnik” można już pobrać na stronie internetowej agencji.

Agencja Interaktywna OSOM STUDIO wydała darmowego e-booka. “Instagram dla biznesu. Kompleksowy przewodnik” można już pobrać na stronie internetowej agencji.

POLECAMY


Instagram to obecnie jedna z najbardziej popularnych sieci społecznościowych - skupia ona ponad 600 milionów użytkowników z całego świata, w tym wiele liczących się marek. To właśnie zasięg publikowanych treści oraz stale rosnąca liczba korzystających z niej userów czyni z aplikacji atrakcyjne narzędzie marketingowe. Statystyki pokazują, że już niemal połowa amerykańskich firm posiada na Instagramie swoje konta, a pod koniec 2017 roku ich liczba ma się zwiększyć do 70%. Nietrudno zauważyć, że polskie przedsiębiorstwa nie są aż tak aktywne w tym medium, tracąc tym samym uwagę dużej części swoich klientów.


Przyczyn takiej sytuacji specjaliści z OSOM STUDIO dopatrzyli się w pewnej nieznajomości zasad rządzących Instagramem i wynikającym z niej braku koncepcji na prowadzenie komunikacji w tym kanale. Firmy nie mają pewności, jak włączyć Instagrama do swoich strategii marketingowych i jak prowadzić w nim efektywne i wspierające biznes działania. E-book OSOM STUDIO skierowany jest do przedsiębiorców i osób prowadzących profile biznesowe na Instagramie.


Publikacja agencji zawiera nie tylko powody, które ostatecznie powinny przekonać wątpiących w siłę Instagramu, ale też sprawdzone i...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy