Olgierd Cygan obejmie funkcję lidera Deloitte Digital w Polsce i Europie Środkowej

Aktualności
Warszawa, 30 maja 2017 r. – Z początkiem czerwcaOlgierd Cygan obejmie stanowiskolidera Deloitte Digital w Polsce i Europie Środkowej.Stefan Nowak, który dotychczas sprawował stanowisko dyrektora w Deloitte Digital, zostanie wiceliderem. –Olgierd Cygan i Stefan Nowak stanowią bardzo silny duet, a ich dotychczasowe osiągnięcia przełożyły się na szereg biznesowych sukcesów na poziomie całego regionu. Usługi świadczone przez Deloitte Digital mają ogromny potencjał na wielu rynkach – mówi Andrzej Lachowski, Partner Zarządzający działem Konsultinguz Deloitte. Deloitte Digital to globalna marka interaktywno-konsultingowa należąca do Grupy Deloitte. Oferuje kompleksowe wsparcie łączące doradztwo strategiczne, usługi kreatywno-marketingowe oraz wdrożenia zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Warszawa, 30 maja 2017 r. – Z początkiem czerwcaOlgierd Cygan obejmie stanowiskolidera Deloitte Digital w Polsce i Europie Środkowej.Stefan Nowak, który dotychczas sprawował stanowisko dyrektora w Deloitte Digital, zostanie wiceliderem. –Olgierd Cygan i Stefan Nowak stanowią bardzo silny duet, a ich dotychczasowe osiągnięcia przełożyły się na szereg biznesowych sukcesów na poziomie całego regionu. Usługi świadczone przez Deloitte Digital mają ogromny potencjał na wielu rynkach – mówi Andrzej Lachowski, Partner Zarządzający działem Konsultinguz Deloitte.

POLECAMY

Deloitte Digital to globalna marka interaktywno-konsultingowa należąca do Grupy Deloitte. Oferuje kompleksowe wsparcie łączące doradztwo strategiczne, usługi kreatywno-marketingowe oraz wdrożenia zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

 

–Digital – cyfryzacja i narzędzia ją wykorzystujące - to coś, co zdecydowanie zmieniło zachowania konsumentów, wzmocniło ich potrzeby, a przez to stałosię akceleratorem zmian nie tylko firm ale i całych rynków. Cyfryzacja daje organizacjom wielkie możliwości, ale równocześnie stawia jeszcze większe wyzwania. Firmy potrzebują przewodnika, którypomoże im działać w nowym otoczeniu.

Żeby to osiągnąć trzeba odpowiedniej porcji strategii i kreatywności, wspartej technologią.Taki jest Deloitte Digital - nowy model firmy i usług powstały, aby lepiej odpowiedzieć na aktualne i przyszłe oczekiwania naszych klientów –mówi Olgierd Cygan.

 

Deloitte Digital współtworzą zespoły:Digital Strategy & Transformation, Marketing Strategy and Consumer Research, Experience Strategy & Design (dawnyuselab), Corporate Communications, Analytics & Information Management, Innovations, Cyber Security, Technology Strategy & Architecture, Salesforce, Adobe, Hybris, Marketing Automation, Creative Agency, DigitalContent Factory, Robotics.W Europie Środkowej Deloitte Digital działa od października 2015 roku.
 

–Uważnie analizujemy potrzeby rynku i inwestujemy w takie kompetencje, które w synergii z już istniejącymi mogą wykreować największą - często unikalną wartość dla naszych klientów. Będziemy kontynuować rozwój nie tylko w Polsce, ale też w regionie Europy Środkowej – mamy bardzo silny zespół w Pradze, dynamicznie rozwijają się zespoły w Bukareszcie, Budapeszcie, czy krajach adriat...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy