Odliczamy minuty do festiwalu art+bits [patronat]

Aktualności
Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona święta technologii i sztuki. Już 3 października wystartuje katowicki festiwal art+bits.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona święta technologii i sztuki. Już 3 października wystartuje katowicki festiwal art+bits.

POLECAMY

Art+bits to międzynarodowy festiwal, który gromadzi twórców i miłośników przekraczania granic w sztuce i technologii. Z połączenia tych dwóch kierunków powstają wyjątkowe idee i nietypowe instalacje, wszystko okraszone oryginalnym designem. W ciągu trzech dni uczestnicy obejrzą wystawę najciekawszych prac, wezmą udział w warsztatach, prelekcjach i pokazach audiowizualnych. Uzupełnieniem festiwalu będzie klubowe afterparty.

Tegoroczna edycja będzie obfitować w ciekawych gości i wyjątkowe wydarzenia. Pojawią się m.in. twórcy z Polski, Niemiec i Tajwanu, w tym dwóch członków  kolektywu artystycznego milz prezentującego nietypowe rozwiązania w przestrzeni miejskiej, interdyscyplinarna grupa panGenerator z Warszawy, designerka Echo Yang specjalizująca się w grafice generatywnej czy projektant interak...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy