Dołącz do czytelników
Brak wyników

Odkryj drugą naturę i przeżyj przygodę życia w Nowej Zelandii z Żywiec Zdrój

Artykuł | 15 czerwca 2016 |
0 380
13 czerwca wystartowała tegoroczna Ekspedycja organizowana przez Żywiec Zdrój. Na odważnych i żądnych przygód śmiałków czeka wyprawa do Nowej Zelandii, która odbędzie się w październiku tego roku, oraz nagrody rzeczowe. Podczas poprzednich edycji zwycięzcy przemierzali kultowymi motocyklami Harley Davidson legendarną Route 66 łączącą Chicago z Los Angeles, wzięli udział w wyprawie na wulkaniczną Islandię oraz sprawdzali swoją wytrzymałość na Borneo – trzeciej pod względem wielkości wyspie na świecie. W tym roku w Nowej Zelandii na zwycięzców czekają m.in. podziemna przygoda w kompleksie jaskiń Waitomo, wyścig rwącą rzeką na własnoręcznie zbudowanej tratwie czy skok na bungee z legendarnego mostu Kawaru.   Aby wziąć udział w konkursie i loterii, należy zakupić co najmniej dwie butelki promocyjne produktów gazowanych od Żywiec Zdrój (mocno gazowany, lekko gazowany, gaz z sokiem – wszystkie smaki), odnaleźć pod nakrętkami unikalne alfanumeryczne kody, a następnie zarejestrować je na stronie www.ekspedycjazywieczdroj.pl. Poprzez rejestrację każdy może dodać dowolną ilość zgłoszeń konkursowych i grać o wyjazd do Nowej Zelandii i dodatkowe nagrody rzeczowe w loterii. Kody można rejestrować do 7 sierpnia.

13 czerwca wystartowała tegoroczna Ekspedycja organizowana przez Żywiec Zdrój. Na odważnych i żądnych przygód śmiałków czeka wyprawa do Nowej Zelandii, która odbędzie się w październiku tego roku, oraz nagrody rzeczowe.

POLECAMY

Podczas poprzednich edycji zwycięzcy przemierzali kultowymi motocyklami Harley Davidson legendarną Route 66 łączącą Chicago z Los Angeles, wzięli udział w wyprawie na wulkaniczną Islandię oraz sprawdzali swoją wytrzymałość na Borneo – trzeciej pod względem wielkości wyspie na świecie. W tym roku w Nowej Zelandii na zwycięzców czekają m.in. podziemna przygoda w kompleksie jaskiń Waitomo, wyścig rwącą rzeką na własnoręcznie zbudowanej tratwie czy skok na bungee z legendarnego mostu Kawaru.
 
Aby wziąć udział w konkursie i loterii, należy zakupić co najmniej dwie butelki promocyjne produktów gazowanych od Żywiec Zdrój (mocno gazowany, lekko gazowany, gaz z sokiem – wszystkie smaki), odnaleźć pod nakrętkami unikalne alfanumeryczne kody, a następnie zarejestrować je na stronie www.ekspedycjazywieczdroj.pl. Poprzez rejestrację każdy może dodać dowolną ilość zgłoszeń konkursowych i grać o wyjazd do Nowej Zelandii i dodatkowe nagrody rzeczowe w loterii. Kody można rejestrować do 7 sierpnia.
 
Oprócz nagrody głównej, czyli wyprawy do Nowej Zelandii, do wygrania są też rowery Kross MTB KC 27,5, kamery Ricoh Theta S 360 stopni oraz zegarki smartwatch Pebble Time Steel.
 
Regulamin oraz dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.ekspedycjazywieczdroj.pl oraz www....

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy