„Od zera do biznesu" w katowickim Idea Hub

Aktualności
Jak zdobyć kapitał na otworzenie własnej działalności? Jakie są najskuteczniejsze metody pozyskiwania funduszy na sfinansowanie własnego biznesu? Na te pytania odpowie już 13 listopada (poniedziałek) inwestor Rafael Moucka, podczas piątej odsłony cyklu „Od zera do biznesu” w katowickim Idea Hub.

Potencjał oraz pomysły młodych przedsiębiorców na innowacje bywają imponujące. Jednak silną motywację do założenia własnej firmy często przesłania problem z pozyskaniem finansów na założenie działalności. Gdzie znaleźć kapitał oraz jak go zdobyć? Podczas piątego spotkania z cyklu „Od zera do biznesu” w katowicki Idea Hub, Rafael Moucka opowie początkującym przedsiębiorcom o metodach pozyskiwania fundusze na rozwinięcie własnej działalności. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się:

POLECAMY

  • Czym są fundusze Seed Capital oraz Venture Capital?
  • Czym jest crowdfunding udziałowy?
  • Kim  jest „Anioł Biznesu" oraz co go wyróżnia spośród innych form finansowania?
  • Jak przygotować się do pozyskiwania funduszy?
  • Jak rozmawiać z inwestorem na temat pomysłu biznesowego?

Rafael Moucka  jest doświadczonym przedsiębiorcą, menedżerem oraz inwestorem. Od ponad dekady z powodzeniem rozwija pomysły biznesowe z obszaru IT i nowych technologii. Jest absolwentem programu doskonalenia umiejętności menedżerskich MANAGEMENT 2009 oraz Akademii Strategicznego Przywództwa na Harvard Business School&ICAN Institute...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy