„Oczami matki” – rusza nowa kampania Nationale-Nederlanden

Aktualności
22 września startuje nowa kampania marketingowa Nationale-Nederlanden „Oczami matki”. Prezentować będzie ofertę dla rodziców chcących zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech. Mowa o ubezpieczeniu na wypadek uszkodzenia ciała dziecka, które może być alternatywą lub uzupełnieniem dla szkolnych ubezpieczeń NNW. Kampania obejmie działania w Internecie, w tym spot pokazujący jak wyglądają dziecięce aktywności z perspektywy matki.

- Matki nieustannie troszczą się o bezpieczeństwo swoich dzieci. Chciałyby aby te były zawsze zdrowe, lecz zdają sobie sprawę, że nie są w stanie uchronić ich przez wszystkimi zagrożeniami. Dlatego zdecydowaliśmy się nazwać naszą kampanię „Oczami matki”. Chcemy pokazać, że to właśnie matki widzą o wiele więcej potencjalnych niebezpieczeństw czyhających na ich dziecko niż ktokolwiek inny. Mając tego świadomość, powinny więc zadbać o możliwie najlepsze zabezpieczenie go przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń - mówi Małgorzata Nycz, Dyrektor Marketingu w Nationale-Nederlanden.

POLECAMY

W ramach kampanii przygotowany został spot przedstawiającydziecięce aktywności z perspektywy matki. Jak się okazuje,nawet zabawa na huśtawce czy gra w piłkę mogąstać się potencjalnie niebezpieczne dla dziecka. Początkowy czarny scenariusz wypadku finalnie się nie sprawdza, jednak w oczach matki każda z pokazanych w spocie sytuacji jest ryzykowna. Nationale-Nederlanden rozumie to, jak ważne są troska i dbanie o bezpieczeństwo najbliższych. Właśnie dlatego proponuje ubezpieczenie na wypadek uszczerbku na zdrowiu dziecka.

Produkt gwarantuje ochronę dzieci przed...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy