Dołącz do czytelników
Brak wyników

Nowy serwis internetowy ZnamLek.pl

Artykuł | 29 września 2015 |
149

ZnamLek.pl jest serwisem internetowym, który powstał z myślą o potrzebach konsumentów poszukujących informacji i opinii o lekach, kosmetykach i suplementach diety. Stale rosnąca liczba dostępnych na rynku produktów powoduje, że podjęcie właściwej decyzji jest dla użytkowników wyzwaniem, a często i ryzykiem. Dlatego platforma ZnamLek.pl oferuje jedną z największych w polskim Internecie encyklopedię produktów, również tych oferowanych wyłącznie drogą elektroniczną.

Dzięki tysiącom rzetelnych opisów oraz opinii pacjentów pomagamy wybrać najodpowiedniejsze leki, kosmetyki i suplementy diety. Wiemy, że od trafnej decyzji w tym zakresie zależy zdrowie, samopoczucie i powodzenie terapii. Dbamy o to, aby w serwisie pojawiły się bezstronne opinie wysokiej jakości, a także profile producentów, którzy poprzez swoich ekspertów docierają z informacją o swoich produktach do szerokiego grona użytkowników.

Dlaczego Internauci korzystają z serwisu ZnamLek.pl?

Tysiące opinii - posiadamy już ponad 14 000 opinii użytkowników i bazę 10 000 opisów leków, suplementów i kosmetyków. Codziennie dodajemy nowości i poszerzamy bazę. Zakres - nasza baza zawiera obszerne opisy leków na rec...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy