Nowe trendy w akcesoriach dla mężczyzn

Aktualności
Jedną z najwyraźniejszych tendencji zyskujących na intensywności na przestrzeni ostatnich lat jest dbałość o najdrobniejsze detale w sektorze męskich akcesoriów; zarówno jeśli chodzi o te modowe, jaki i te o bardziej praktycznym zastosowaniu. Kwestia niegdyś niemalże zarezerwowana jedynie dla posiadaczy najgrubszych portfeli i przedstawicieli najwyższych sfer, dziś przeobraziła się w temat jak najbardziej powszechny, dostępny dla każdego zainteresowanego, chętnego tej postępowej troski o estetykę najmniejszych szczegółów.

Pośród sporej ilości najróżniejszych trendów pojawiających się w ramach omawianego zjawiska, w ostatnich miesiącach jednym z dominujących jest rosnąca popularność męskich bransoletek. Spoglądając wstecz, ten rodzaj akcesoriów kojarzony był raczej z dwiema grupami, bądź też po prostu subkulturami: z jednej strony oczyma wyobraźni automatycznie widzimy surferów kalifornijskich plaż, z drugiej zaś myślimy o latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych i o ruchu hipisowskim, mając w głowie obraz długowłosych mężczyzn przeczesujących swoje bujne fryzury z zestawem dziwacznych, wykonanych ręcznie bransoletek na nadgarstkach.

POLECAMY

Oba te trendy wraz z upływem czasu niestety sprowokowały wakacyjną modę biżuterii straganowej, lipcową i sierpniową porą przyozdabiając mężczyzn w wątpliwej jakości bransoletki i naszyjniki wykonane z rzemyków. Dziś - całe szczęście - ten element męskich akcesoriów wreszcie znajduje swoje odpowiednie zastosowanie. Zważwyszy na omawiany kontekst nie tak odległej historii męskich bransoletek, spełniają dziś one przede wszystkim funkcję przełamania. Stanowią uzupełnienie eleganckiego ubioru swoim nieformalnym charakterem i słonecznymi skojarzeniami, które wywołują.

Odpowiednie dobranie kolorystki i wzoru bransoletki jest w stanie zapewnić wrażenie małej i niemałej ekstrawagancji, a także pomysłowości garderobianej i niezwykłej dbałości o szczegóły. Wbrew pozorom, obecność bransoletki na nadgarstku nie zawsze musi świadczyć o wspomnianej chęci przełamania lub sugestywnej nonszalancji, a właśnie o elegancji i umiejętności gustownego wykończenia swojego wystawnego ubioru, tak jak w przypadku garniturów przyozdobionych podwójnymi bransoletkami o ciemniejszym i jaśniejszym odcieniu, swoimi kolorami spinającymi klamrą dominujące barwy spodni i marynarki. Tworzy to tym samym efekt skórzanych obić w luksusowych samochodach, jednocześnie rozluźniając bardzo oficjalny wizerunek garniturów, a także bez wątpienia odmładzając styl właściciela. Wybór akcesoriów i biżuterii dla mężczyzn jest strasznie duży w sklepach internetowych.

Wiele ciekawych i stylowych bransoletek  znajdziesz na Trendhim od bransoletek skórzanych, po bransoletetki koralikowe i kończąc na bransoletkach stalowych oraz z paracordy...wybór jest strasznie dużu. Oferowane tam bransoletki firmy Lucleon są projektowane z pa...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy