Nowe narzędzie od Beemail

Aktualności
Beemail - pierwsza na rynku platforma mailingowa dla e-commerce udostępniła nowe narzędzie - kreator do tworzenia newsletterów.

Beemail - pierwsza na rynku platforma mailingowa dla e-commerce udostępniła nowe narzędzie - kreator do tworzenia newsletterów.

POLECAMY

Nowe udogodnienie jest dostępnie na platformie od połowy stycznia bieżącego roku. Opcja kreatora wiadomości zawiera gotowe szablony. Użytkownicy platformy mają do wyboru kilka gotowych kreacji mailingowych, na bazie których mogą tworzyć wysyłki.

„Nowe narzędzie na platformie to doskonała okazja dla marek, które dopiero zaczynają przygodę z newsletterami. Dzięki zrozumiałemu i intuicyjnemu kreatorowi, wysyłanie mailingów jest prostsze niż kiedykolwiek” – tłumaczy Tomasz Rowiński, Członek Zarządu Beemail.

Dodanie nowego narzędzia do Beemail jest częścią długofalowej strategii rozwoju, która kładzie szczególny nacisk na rozbudowanie funkcjonalności platformy. Beemail biznesowo wspierane jest przez fundusz inwestycyjny KnowledgeHub oraz współtwórcę SARE i inwestora w spółki technologiczne w obszarze komunikacji...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy