Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

15 listopada 2018

Nowe Centrum Bezpieczeństwa Google dostępne już w Polsce

0 576
Już od dziś w Polsce (a także w całej Europie) można korzystać z rozbudowanego Centrum Bezpieczeństwa Google. Nowa funkcja daje użytkownikom dostęp do jeszcze większej liczby narzędzi umożliwiających zarządzanie swoimi danymi oraz łatwiejsze korzystanie z oferowanych przez Google ustawień kontroli prywatności. Użytkownicy będę mogli również dobrać najodpowiedniejszy sposób korzystania z technologii dla swojej rodziny.

Google przez lata stworzył i stale udoskonala, wiele narzędzi, dzięki którym użytkownicy mogą mieć kontrolę nad swoimi danymi. Konto Google zapewnia dostęp do wszystkich ustawień, dotyczących ochrony swoich informacji; Ustawienia prywatności pomagają szybko sprawdzić jakie dane są wykorzystywane do personalizacji indywidualnych doświadczeń w internecie i na bieżąco podejmować decyzje na ich temat; funkcja Moja aktywność natomiast, pomaga sprawnie zarządzać informacjami na temat działań powiązanych z kontem. Teraz do tego grona dołącza również nowe Centrum Bezpieczeństwa. Użytkownicy znajdą w nim przydatne informacje i wskazówki na temat tego jak bezpiecznie korzystać z technologii, jakie niebezpieczeństwa mogą czyhać na nich w sieci i jak skutecznie się przed nimi chronić. Wszystko to zebrane w jednym miejscu, aby dostęp do wiedzy, był jeszcze łatwiejszy.

POLECAMY

W nowym Centrum Bezpieczeństwa, przydatne informacje, znajdą również rodzice. Dowiedzą się m.in. o tym w jaki sposób korzystać z takich narzędzi jak: Family Link czy YouTube Kids i jak określić zasady obecności swoich dzieci w internecie. Będą mogli również uzyskać przydatne porady dotyczące tego w jaki sposób rozmawiać z małymi dziećmi czy nastolatkami na temat rozwagi, wyznaczania granic i zachowania bezpieczeństwa online. Na platformie znajdą się również przydatne dla rodziców informac...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy