Nowa osoba w Mindshare Polska

Aktualności
Do zespołu domu mediowego Mindshare Polska dołączyła Karolina Chołuj. Z początkiem stycznia objęła stanowisko Director w pionie Business Planning. 
Do zespołu domu mediowego Mindshare Polska dołączyła Karolina Chołuj. Z początkiem stycznia objęła stanowisko Director w pionie Business Planning. 

W Mindshare Polska Karolina Chołuj odpowiedzialna jest za kształtowanie strategii rozwoju pionu Business Planning, a tym samym za rozwój oferty analityczno-badawczej i narzędziowej domu mediowego. Wspiera także klientów Mindshare Polska w zakresie planowania i implementacji rozwiązań badawczych i analitycznych zgodnych z ich potrzebami. Do jej zadań należy również ocena efektywności działań komunikacyjnych realizowanych w Mindshare.

– Karolina posiada bardzo szerokie kompetencje w zakresie badań i rozwoju (R&D) oraz doradztwa strategicznego. Cieszę się, że do Mindshare dołącza ekspert z tak ogromną wiedzą i doświadczeniem, który z pewnością będzie silnym wsparciem dla naszego pionu Business Planning. Całemu działowi, jak i samej Karolinie życzę licznych sukcesów – powiedział Adrian Kawecki, Prezes Zarządu domu mediowego Mindshare Polska.

Karolina Chołuj p...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy