Dołącz do czytelników
Brak wyników

Nowa aplikacja Fotolia na iPada

Artykuł | 21 maja 2014 |
0 472
Fotolia, wiodąca europejska agencja zdjęć stockowych , uruchomiła nową aplikację na iPada. Przyjazna i intuicyjna aplikacja pozwala użytkownikom na wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie kreatywnych plików z ponad 28-milionowej bazy Fotolii za pomocą jednego kliknięcia.

Fotolia, wiodąca europejska agencja zdjęć stockowych , uruchomiła nową aplikację na iPada. Przyjazna i intuicyjna aplikacja pozwala użytkownikom na wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie kreatywnych plików z ponad 28-milionowej bazy Fotolii za pomocą jednego kliknięcia.

POLECAMY

Fotolia_aplikacja_iPad_wyszukiwanie-001Nowa aplikacja Fotolia na iPada , stworzona z myślą o profesjonalistach w komunikacji oraz grafice komputerowej, zdecydowanie poprawia ergonomię użytkowania, dzięki 4 prostym krokom:
1) odkrywanie,
2) wybór,
3) udostępnianie,
4) kupowanie.
Dzięki estetycznemu oraz ergonomicznemu interfejsowi, użytkownicy mogą wyszukiwać zdjęcia i pliki royalty-free z internetowej bazy serwisu Fotolia z ponad 28 milionami plików.
Aplikacja oferuje również nowe doświadczenie wizualne, w ramach którego wyniki wyszukiwania są wyświetlane na stronie w formie mozaiki. W ciągu zaledwie jednego kliknięcia, użytkownikom wyświetla się plik w wysokiej rozdzielczości w trybie pełnego ekranu, a wyniki wyszukiwania można przewinąć do następnego ekranu za pomocą palca. Zakładka Informacje o obrazie pozwala użytkownikom zobaczyć więcej zdjęć tego typu, tego samego autora lub opisanych tymi samymi słowami kluczowymi. Tam też użytkownik może wpisać inne słowa kluczowe, aby rozpocząć nowe wyszukiwanie.

Fotolia_aplikacja_iPad_2Dzięki zaawansowanemu silnikowi wyszukiwarki, użytkownik może również filtrować wyniki wyszukiwania według ceny, typu pliku (zdjęcia, ilustracje, grafiki wektorowe), kolekcji (Kolekcja Standardowa, Kolekcja Instant), a także opcjonalnie włączyć obrazy panoramiczne. Użytkownik może również wybrać dowolną ilość zdjęć i zachować je na przyszłość w osobistych galeriach, dzielić się nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej lub w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter), a nawet pobrać je bezpośrednio na swojego iPada lub konto Dropbox.

Najlepsze aplikacje to takie, które są przyjemne w użyciu – mówi prezes i współzałożyciel Fotolia LLC Oleg Tscheltzoff. – Uważamy, że najważniejsze jest zapewnienie niezawodnej obsługi, tak aby nasi klienci wiedzieli, że mogą zaufać bankowi zdjęć Fotolia w zamianie swoich pomysłów na obrazy, zawsze i wszędzie! Dzięki intuicyjnemu oraz nowoczesnemu designowi, aplikacja jest równie przyjemna w użyciu, jak i przydatna – kontynuuje.

Odpowiedź na rosnące potrzeby branży 

Fotolia_aplikacja_iPad_1Aplikacja na iPada jest kluczowym elementem obecnej strategii rozwoju banku zdjęć Fotolia, która skupia się wokół aplikacji dla urządzeń mobilnych, takich jak iPhone i iPad. Uruchomiona pod koniec 2013 r. i przeznaczona na smartfony aplikacja Instant , liczy obecnie ponad 30 000 użytkowników.

Aplikacje Fotolia na urządzenia mobilne zaspokajają rosnące zapotrzebowanie użytkowników na szybką i prostą...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 drukowanych wydań magazynu Online Marketing
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy